11 / 12 / 2023

120 bin dolara Koza Bahçeşehir Evleri‘nde

120 bin dolara Koza Bahçeşehir Evleri‘nde

Garanti Koza'nın yaptığı, Ağustos ayında teslim edilecek Koza Bahçeşehir Evleri'nde konutların fiyatı 120 bin dolardan başlıyor. Projede 292 konut var.Projenin adı: Koza Bahçeşehir Evleri

Yapımcı şirket: Garanti Koza

Projenin lokasyonu:Bahçeşehir

Toplam arsa alanı:25 dönüm

İnşaata ne zaman başlandı: Ağustos 2006

Ne zaman bitirilecek: Ağustos 2008 - anahtar teslim

Konut sayısı: Daire adedi 292, 9 blok

En düşük ve en yüksek metrekareler: 1+1/2+1/3+1/4+1 olmak üzere dört farklı boyutta, evlerin en küçüğü 70 m², en büyüğü 202m²

İstenilen minimum peşinat: Ev bedelinin %25i

En düşük taksit: Kredi miktarına göre değişken

Metrekare ortalama satış fiyatı: m2 fiyatı olarak 1.650 USD'den başlayan fiyatlandırma ( Ocak ayı)

Projenin özellikleri:

Bahçeşehir'in el değmemiş göl bölgesinde yeni nesil konutların ilk adımı olarak kurulan Koza Evleri, çevresinde kurulacak prestijli sitelerle birlikte hızla ve düzenli şekilde gelişecek önemli bir yatırım olarak ön plana çıkıyor. 25 dönümlük arazi üzerine tamamı göl manzaralı 9 blok 262 daireden oluşan Koza Evleri Projesi'nin satışlarına 2006 yılı Ağustos ayında başlandı.

Her katta iki daire ayrıcalığı ile, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere dört alternatifi olan Koza Evleri'nin en küçüğü 70 metrekare, en büyüğü ise 202 metrekare olarak belirlendi. Bu boyutlarla Koza Evleri, çalışan bekarlardan yeni evlilere veya çocuklu site hayatı tercih eden ailelere kadar geniş bir yelpazede hedef kitleye hitap ediyor.

Koza Evleri'nden ev satın alanlar İstanbul'un en seçkin ve en büyük kulüplerinden biri olacak Club İstanbul'un doğal üyesi olacak. Club İstanbul tenis, fitness, wellness bölümleri, açık ve kapalı yüzme havuzları, koşu ve yürüyüş parkurları ve bir çok spor branşının da yer aldığı elit tesisleri ile Koza Evleri'nden ev satın alanların hem spor, hem de sosyal yaşantılarında önemli bir fark yaratacak.

Diğer projelerden ayırt edici özelliği:

Garanti Koza'nın her konut projesinde yer alan Club İstanbul Yaşam Merkezi'ne Koza Evleri'nden satın alanlar doğal olarak üye oluyorlar.

Anlaşmalı bankalar: Garanti Bankası (Ocak ayı)

Web sayfası ve satış ofisi telefonu:

www.kozabahcesehir.com

Telefon: 0212-438 17 77

Geri Dön