2u Yapı Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

2u Yapı Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu! 2u Yapı Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

2u Yapı Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile kuruldu. 2u Yapı Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile kuruldu.

2u Yapı Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi konusu:
1-Her türlü gayrimenkul almak, satmak ve komisyonculuğunu yapmak. 2-Yabancıların mal edinme yasalarından faydalanarak edinecekleri gayri menkuller üzerinde gerekli araştırmalar yapmak ve bunları satın almaları sonucunda gerekli ve kamu kurum ve kuruluşlarındaki işlemleri takip etmek. 3-Her türlü arazi,arsa,daire,ev,dükkan,işyeri ve diğer emlak alımı, satımı ve kiralanmasına aracılık etmek. 4-Emlak konusu ile ilgili hizmetlerde bulunmak ve sözleşmelerdüzenlemek ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

2u Yapı Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi adres: Suadiye Mahallesi Bağdat Cad. Erker Apt.No:366-368/15 Kadıköy