3 boyutlu uygulamayla Muğla'da konut bulmak kolaylaşıyor!

3 boyutlu uygulamayla Muğla'da konut bulmak kolaylaşıyor!Genç bir girişimci tarafından uygulamaya geçirilen projeyle, oturduğunuz yerden satın almak istediğiniz evin tüm özelliklerini 3 boyutlu olarak görebilmek mümkün hale geliyor.


Genç bir girişimci tarafından uygulamaya geçirilen projeyle, satın almak istediğiniz yapıları 3 boyutlu olarak görebilmek mümkün. 3 boyutlu uygulama, Milas, Bodrum, Fethiye, Marmaris gibi Muğla'nın tatil cennetlerinden ev almak isteyenlere, beğendikleri markalı konut projelerinin satış ofislerine gitmeden önce, dairenin içini ve dışını internet üzerinden gezdiriyor. 2013 yılında yayına başlayan emlak portalı 3DKonut.com, Muğla'daki kullanıcılarına, kendi bütçelerine, yaşam stillerine, ihtiyaçlarına ve hayallerine en uygun projeleri tek elvanda sunuyor. http://3dkonut.com/mugla/ konut-projeleri linkini ziyaret edenler, şehirdeki yaklaşık 100 farklı markalı konut projesini oturdukları yerden inceleyebiliyor. Markalı konut projelerini, gerçeğe en yakın 3 boyutlu görüntülerle sunan ve yeni uygulaması ile artık kat planlarını da 3 boyutlu sergileyen 3DKonut.com, Muğla'daki ziyaretçilerine, kendi illerindeki projeler hakkında pek çok detayı bir arada veriyor. Bu amaçla yaptığı yazılım değişikliği ile versiyon atlayan site, Muğla'nın ilçelerine göre markalı konut projesi arama imkanı da sunuyor. 3DKonut.com ziyaretçileri, bulundukları bölgeye en yakın projeleri listelerken, bu projelere yakın okul, hastane, alışveriş merkezi, restoran gibi noktaları da aynı elvanda görebiliyor. Ziyaretçiler, "kişiye özel" arama modülleri sayesinde kendilerine en uygun projeleri tek tıkla listeleyebiliyor! 3DKonut.com'un, ziyaretçilerine sunduğu en önemli avantaj ise, kendi yaşam tarzlarına uygun projeleri listeleyebilme imkanı. En güncel inşaat projelerinin yer aldığı 3DKonut.com'da taraftarlara, alışveriş tutkunlarına, gece gezmeyi sevenlere, çocuklu ailelere, doğa tutkunlarına, yatırım planlayanlara ya da işkoliklere özel proje arama seçenekleri sunuluyor. Kullanıcılar, sitede kendileri için oluşturulan; "Şehirdeki 3+1 Projeler, Yeşil Projeler, Deniz Görenler, Spor Merkezi Olanlar, Bebek ve Çocuk Dostu Projeler, Havalimanı Yakınındakiler, Taraftar Projeler, Hemen Teslimler, Yatırımlıklar" gibi hazır listeleri kullanabildikleri gibi, bunların dışında tercihlerine özel seçimler de yapabiliyor. 


Muğla'nın tüm markalı konut projelerini sistemine taşımayı hedefliyor... 

Önümüzdeki dönem hedeflerinin "Muğla ile birlikte Türkiye genelindeki bütün inşaat firmalarını ve onların tüm projelerini 3DKonut.com üzerinde sunabilmek" olduğunu söyleyen site yöneticisi Aybars Görpe, planları arasında yurt dışı da olduğunu vurguluyor. 


Muğla Gazete Yakamoz