7 Mayıs 2021 güncel altın fiyatları!

7 Mayıs 2021 güncel altın fiyatları!Son dönemde altın piyasasında yaşanan yükselişin ardından bugün gram altın güne 484 liradan başladı. Bugün altının onsu ise tekrar bin 821 dolara yükseldi.


Altın piyasasındaki son rakamlar sabah saatleriyle birlikte belli oldu. Altın fiyatları haftanın son gününde iç piyasada dolar kuru etkisiyle yukarı yönlü hareketlenme başladı.

CNN Türk'te yer alan habere göre; geçen hafta haftalık bazda bakıldığında altın yatırımcına kar ettirdi. Ons altındaki yükseliş altın fiyatlarına olumlu yansıdı. Gram altın fiyatları, şu dakikalarda 484 lira seviyesinde işlem görürken; altının ons fiyatı ise bin 821 dolar seviyelerinde.

Analistler dolar endeksindeki toparlanmanın altının onsuna baskı yaptığını belirtirken, altın fiyatlarında genel olarak yukarı yönde bir hareketililiğin olduğunu da açıkladılar.

İşte güncel altın fiyatları...

7 Mayıs 2021 güncel altın fiyatları!
ÇEYREK ALTIN NE KADAR?

Yatırımcısı tarafından en çok tercih edilenler arasında olan çeyrek altın son zamanlarda yükselişini sürdürdü ve bugün 775 liradan alınırken 801 liradan da satılıyor.

GRAM ALTIN NE KADAR?

Gram altın ise haftanın son işlem gününde 484 lira seviyelerinde işlem görüyor.

7 Mayıs 2021 güncel altın fiyatları!

CUMHURİYET ALTINI NE KADAR?

Cumhuriyet altını hem alış fiyatında hem de satış fiyatında 3 bin liranın üstünde yerini koruyor.  Bigpara’da yer alan verilere göre cumhuriyet altını bugün 3 bin 84 liradan alınırken 3 bin 194 liradan da satılıyor.

Altın fiyatları 3 ayın zirvesinde!

Altın fiyatları bugün ne kadar?