AB Yaşam Evleri Güneşli ne zaman teslim?

AB Yaşam Evleri Güneşli ne zaman teslim?


Firma: AB Grup İnşaat

Proje: AB Yaşam Evleri


AB Grup İnşaat tarafından hayata geçirilen AB Yaşam Evleri 9 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. Peki satış süreci devam eden AB Yaşam Evleri Güneşli ne zaman teslim?


İstanbul Avrupa Yakası Bağcılar'a bağlı Güneşli'de yükselen  AB Yaşam Evleri  projesinde yer alan dairelerin alanları 65 metrekare ile 300 metrekare arasında farklılık gösteriyor.


Bağcılar AB Yaşam Evleri 'nde yer alan daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 7 oda 1 salon dubleks olarak dizayn edildi. Projede satış süreci devam eden 45 adet daire bulunuyor.


AB Yaşam Evleri Güneşli projesinde yer alan daireler 325 bin TL ile 1 milyon 500 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Proje 6 katlı 3 blok halinde yükseliyor.


AB Yaşam Evleri Güneşli ne zaman teslim sorusunun yanıtı haberimizin devamında yer alıyor. Projenin ortak yaşam alanları; kapalı otopark, sauna, modern peyzaj alanları, fitness salonu ve çocuk oyun alanlarından meydana geliyor.


AB Yaşam Evleri Güneşli ne zaman teslim?

AB Yaşam Evleri'nde yer alan dairelerin teslimleri hemen yapılıyor. Proje lokasyon olarak; Basın Ekspres Yolu ve Starcity AVM'ye 1 kilometre, Atatürk Havalimanı ve E-5 Otoyolu'na 4 kilometre, sahil yoluna 5 kilometre, Tem Otoyolu ve 212 AVM'ye 3 kilometre uzaklıkta bulunuyor.


Güneşli AB Yaşam Evleri satış ofisi iletişim

Telefon: 0212 550 93 95 

Web: http://abgrupinsaat.com/

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor