Adana Müteahhitler Birliği Abdullah Çalışkan'ı ağırladı!

 Adana Müteahhitler Birliği Abdullah Çalışkan'ı ağırladı!

Adana Müteahhitler Birliği Başkanı Sedat Teoman Gürsesli ve yönetim kurulu üyeleri MHP Seyhan Belediye Başkan adayı Abdullah Çalışkan ve Belediye Meclis üyesi adayı Yalçın Akyol'u ağırladı.Adana Müteahhitler Birliği Başkanı Sedat Teoman Gürsesli ve yönetim kurulu üyeleri MHP Seyhan Belediye Başkan adayı Abdullah Çalışkan ve Belediye Meclis üyesi adayı Yalçın Akyol'u ağırladı. 


Adana Müteahhitler Birliği Başkanı Sedat Teoman Gürsesli, burada yaptığı konuşmada birliğin işlevi hakkında konuştu ve göreve geldikten sonra yapılan çalışmalar hakkında bilgiler sundu. Sektörün sorunları aktaran Başkan Sedat Teoman Gürsesli ve yönetim kurulu üyeleri özellikle son yıllarda Adana'da  TOKİ  tarafından gerçekleştirilen kentsel dönüşüm çalışmalarında Adanalı Müteahhitlerin yer almasını arzuladıklarını ifade ettiler. 


MHP Seyhan Belediye Başkan adayı Abdullah Çalışkan ise, STK'larla işbirliğinin önemine dikkat çekti. Kent kimliğinin oluşması için nitelikli binaları yapılması gerektiğine işaret eden Çalışkan bu konuda Belediye olarak öncülük edeceklerini kaydetti. 


Adana Günaydın