Adatek Altyapı İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Adatek Altyapı İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!Adatek Altyapı İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Ercan Akannaç ve Ahmet Kızılarslan ortaklığında kuruldu.


Adatek Altyapı İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Ercan Akannaç ve Ahmet Kızılarslan ortaklığında kuruldu.

Adatek Altyapı İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi konusu:
A) Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, hazır alıp satmak, komisyonculuğunu yapmak,kendi hesabına arazi ve arsalar almakbunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri. yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, inşa etmek.Türkiye sınırları içinde, yabancı ülkelerde, resmive özel kurum ve kuruluşları tarafından kapalı zarf, açık arttırma, eksiltme, teklif alma ve pazarlık usulü ile ihaleyeçıkarılacak her türlü yapıların her türlü inşaat işlerini anahtar teslimi taahhüt etmek ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Adatek Altyapı İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi adres: Yamanevler Mahallesi Küçüksu Cad.Ak Apt.No:4/5 Ümraniye