Adım İstanbul Kayaşehir Evleri satılık!

Adım İstanbul Kayaşehir Evleri satılık! Adım İstanbul Kayaşehir Evleri satılık!

Firma: İntaya-İntes ve Eyg Yapı

Proje: Adım İstanbul

Adım İstanbul Kayaşehir Evleri satılık daire alanları 60 ile 300 metrekare arasında değişiyor. 10 bin TL peşinatla ödeme yapılabilen proje İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı tarafından inşa ediliyor.Adım İstanbul Başakşehir'de 615 adet konut ve 120 adet ticari ünite bulunuyor. Başakşehir Kayaşehir bölgesinde yükselen projede yüzde 50 peşinatta kalan tutar 24 ay vade farkı olmadan taksitlendiriliyor. 


Adım İstanbul Kayaşehir Evleri satılık konut tipleri 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon olarak tasarlandı. Proje 35 bin metrekare arsa üzerinde hayata geçiriliyor. 


Ocak 2018 tarihinde teslim edilmesi öngörülen  Adım İstanbul  Konutları'nın büyüklükleri minimum 60 metrekare, maksimum 300 metrekareden oluşuyor. Proje İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı imzası taşıyor. 


Kayabaşı Adım İstanbul'da dinlenme terasları, fitness center, soyunma odaları, su oyun havuzları, hamam, çocuk oyun alanları ve kapalı yüzme havuzu gibi ortak kullanım alanları mevcut. 


Adım İstanbul Kayaşehir Evleri satılık daire fiyatları 605 bin TL'den başlıyor. Projede yüzde 25 peşin alımlarda, kalan kısım banka kredisiyle vadelendiriliyor. 


Adım İstanbul satış ofisi adres: Kayaşehir Bulvarı No:2  Başakşehir / İstanbul


Adım İstanbul  Kayaşehir satış ofisi 

Telefon: 0212 924 16 16

Web: www.adimistanbul.com.tr

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor