Ağaoğlu İnşaat 1.000 TL hediye çeki kampanyası!

Ağaoğlu İnşaat 1.000 TL hediye çeki kampanyası! Ağaoğlu İnşaat 1.000 TL hediye çeki kampanyası!

Firma: Ağaoğlu İnşaat

Ataşehir ve Maslak'taki projeleriyle satışlarına devam eden Ağaoğlu İnşaat 1.000 TL hediye çeki kampanyası kapsamında hayalindeki evi anlatmak üzere ilgili formu dolduranlara Vakko'da kullanabilecekleri hediye çeki veriyor.Ağaoğlu İnşaat 1.000 TL hediye çeki kampanyası devam ediyor. Kampanya kapsamında hazırlanan formu dolduran herkese Vakko mağazalarında kullanabilecekleri çek hediye ediliyor.


Ağaoğlu İnşaat'ın satışları devam eden projeleri arasında; Maslak 1453 İstanbul, My Home Maslak, Andromeda Gold Ataşehir ve My Towerland Ataşehir bulunuyor.  


Andromeda Gold!

Uluslararası İstanbul Finans Merkezi'ne yakın bir bölgede yükselen Andromeda Gold Evleri zemin+51 katlı olarak dizayn edildi. Proje sauna, her katında bahçeleri, çocuk oyun alanları, terasta villa daireleri, fitness, buhar odaları gibi sosyal olanaklara sahip.


My Home Maslak!

Toplam 786 adet dairenin bulunduğu My Home Maslak Rezidans'ın TEM otoyoluna ve 2. köprüye bağlantısı mevcut. Proje 3 blok halinde hayata geçiriliyor.


Üniversitelere, alışveriş merkezlerine, okullara ve hastanelere yakın konumda olan Ağaoğlu My Home Maslak Konutları 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1 dubleks ve 4,5+1 dubleks daire seçeneklerinden oluşuyor. 


My Towerland!

Ağaoğlu My Towerland'ta konutların büyüklükleri 41 ile 351 metrekare arasında değişiyor. Ataşehir'de inşa edilen proje 3 bin 500 adet daireden meydana geliyor. 


Tel: 444 6 777

Web: http://www.agaoglu.com.tr/

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com