Aktim Ticaret ve İş Merkezi: farklı sektörlerin buluşma noktası!

Aktim Ticaret ve İş Merkezi: farklı sektörlerin buluşma noktası! Aktim Ticaret ve İş Merkezi: farklı sektörlerin buluşma noktası!

Firma: Bilgiçler Yapı

Proje: Aktim Ticaret ve İş Merkezi

Ticari alanların tamamının yükleme boşaltma ve araç parkına uygun şekilde inşa edilen Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nde teslimler Aralık'ta yapılacak..


Yeni nesil iş merkezi mantığı ile tasarlanan Aktim Ticaret ve İş Merkezi, ticari alanların tamamının yükleme boşaltma ve araç parkına uygun şekilde inşa ediliyor. Projede 46 bağımsız bölüm yer alıyor.

Aktim Ticaret ve İş Merkezi, Esenyurt'ta Tem Otoyolu Hadımköy gişelerine 2 dakika mesafede Akçaburgaz mevkiinin en merkezi arazisinde 6 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor.

Bilgiçler Yapı tarafından hayata geçirilen Aktim Ticaret ve İş Merkezi, 27 bin 500 metrekare inşaat alanına sahip. 

Tek katta 100 metrekareden, 3 bin 700 metrekareye kadar büyüyebilen modüler alanların yer aldığı Aktim Ticaret ve İş Merkezi'ndeki bağımsız alanların tamamı gün ışığı alacak şekilde projelendirildi.

Farklı sektörlerin buluşma noktası olan Aktim Ticaret ve İş Merkezi, ayakkabı üreticilerinden, matbaacılara, mobilya üreticilerinden, oto parçacılarına, makine üreticilerinden, hurdacılara kadar birçok farklı iş kolunu buluşturuyor. Teslimlerin Aralık ayında gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Aktim Ticaret ve İş Merkezi, Sanayi imarlı cadde dükkanları, Show room ve depolama alanları 4,50 - 6,50 tavan yüksekliğine ve klasik sanayi merkezi mantığından uzak modern avm görünümüne sahip.

Satışların yanı sıra bağımsız bölüm kiralama ön taleplerinin de alınmaya başlandığı Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nde teslimler sene sonunda yapılacak.

Aktim Ticaret ve İş Merkezi ayrıcalıkları

Kesintisiz enerji
Ekstra yüksek tavan
Bağımsız dükkan girişleri
Her katta araç girişi
Günışığı alan dükkanlar
Her dükkana özel otoparklar
Modüler işyerleri
Yüksek karlılık
Geniş kolon aralığı
Ulaşım kolaylığı
Otobana 2 dakika


Tel: 444 32 62 
Web: http://www.aktimticaretmerkezi.com.tr


 


projeye sor