Alışveriş sektörüne CAPACITY geliyor

Alışveriş sektörüne CAPACITY geliyor

Kısa bir süre içerisinde ziyaretçileriyle buluşacak olan Bakırköy'deki Capacity Alışveriş Merkezi 50 milyon dolarlık yatırımla Türkiye'nin bu alandaki en büyük yatırımlarından olacak
Capacity toplamda 133.000 metre kare kullanım alanı ile İstanbul'un en büyük alışveriş merkezlerinden biri olma özelliğini taşıyor. Yerli ve yabancı pek çok markanın Capacity Alışveriş Merkezi içerisinde yer alması toplumun her kesimine hitap edeceğinin bir göstergesi. Alışveriş merkezinin yetkilileri amaçlarının tüm İstanbulluları alışveriş merkezine çekmek olduğunu belirtiyorlar. Bünyesinde bazı dünya markalarının ilk şubelerinin bulunması bu yolda iddialı olduklarının bir başka kanıtı.


Capacity, içinde dokuz sinema ve bir tiyatro salonunun da bulunduğu dev kompleks olarak tasarlanmış. Bunun 109 bin metrekaresi çarşı, 24 bin metrekaresi ise otel olarak planlanmış. Kompleksin toplamında 2400 araçlık son teknolojilerle donatılmış kapalı bir otopark alanı bulunuyor. 4 kattan oluşan kompleksin içinde yerli yabancı 180 mağaza yer alıyor.


Capacity Alışveriş Merkezi, otopark alanı içerisinden geçen by pass yolu ile Bakırköy trafiğine bir ferahlık getiriyor. Bunun yanı sıra E-5, TEM otoyolu ve Atatürk Havalimanına olan yakınlığı ile de ziyaretçilerine ulaşım kolaylığı sağlıyor.


(Yeni Şafak)

pus