Alpha Projects İnşaat Gayrimenkul Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Alpha Projects İnşaat Gayrimenkul Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Alpha Projects İnşaat Gayrimenkul Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Alpha Projects İnşaat Gayrimenkul Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İsmail Türker ve Kamuran Deggın ortaklığında 50 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.Alpha Projects İnşaat Gayrimenkul Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 50 bin TL sermaye ile bugün İsmail Türker ve Kamuran Deggın ortaklığında kuruldu.

 

Alpha Projects İnşaat Gayrimenkul Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; 1.Her türlü gayrimenkul almak, satmak ve komisyonculugunu yapmak. 2.Yabancıların mal edinme yasalarındanfaydalanarak edinecekleri gayrimenkuller üzerinde gerekli arastırmalar yapmak ve bunları satın almaları sonucunda gerekli ve kamu kurum ve kuruluslarındaki islemleri takip etmek ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

 


Alpha Projects İnşaat Gayrimenkul Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adres; HALİDE EDİP ADIVAR MAH. DARÜLACEZE CAD.AKIN PLZ.N.3/89 ŞİŞLİ