10 / 12 / 2022

Altın 1 Ekim'de bu kadar olacak! Analistler peş peşe açıkladı! Hemen bakıp, kuyumcuya koşun!

Altın 1 Ekim'de bu kadar olacak! Analistler peş peşe açıkladı! Hemen bakıp, kuyumcuya koşun!

Günler önce açıklanan FED kararından sonra piyasalarda yaşanan hareketlilik devam ederken, altın yatırımcıları ne yapacağını şaşırdı. Altının geleceğini araştıran kişileri aydınlatmak isteyen, analistler altın için son saatler uyarısında bulundu. İşte altının 1 Ekim'de göreceği rakam...Günler önce açıklanan FED kararından sonra piyasalarda yaşanan hareketlilik devam ederken, altın yatırımcıları ne yapacağını şaşırdı. Altın ve dolarda meydana gelen hareketli devam ediyor. Halk, FED'in faiz kararından sonra düşüşe geçerek daha sonra toparlanmaya çalışan altın fiyatlarını araştırıyor. Altının geleceğini araştıran kişileri aydınlatmak isteyen, analistler altın için son 48 saat uyarısında bulundu.

Eylül ayında en yukardan yere çakılan altında bir sonraki rakam en çok merak edilen konulardan birisi. Vatandaşların FED'in faiz kararıyla beşik gibi sallanan altının geleceğini heyecanla bekliyor. Yatırımcıların sorularına yanıt olmak isteyen Analistler, altının 2 gün sonra geleceği rakamı paylaştı. İşte altının 2 gün sonra ve 1 Ekim'de göreceği rakam...

 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön