28 / 03 / 2023

Altın bilezik fiyatları bugün ne kadar? 14,18 ve 22 ayar altın bilezik fiyatları kaç TL?

Altın bilezik fiyatları bugün ne kadar? 14,18 ve 22 ayar altın bilezik fiyatları kaç TL?

Son dakika altın fiyatları küçük ve büyük ölçekli yatırımcılar tarafından araştırılıyor.  Haftanın ikinci işlem gününde altın fiyatlarının yükselişe geçmesi ile altın bilezik fiyatları araştırılıyor. 3 Ocak 14,18 ve 22 ayar altın bilezik kaç lira?3 Ocak 2022 14,18 ve 22 ayar altın bilezik fiyatları bilezik almak ve bilezik bozdurmak isteyenler tarafından araştırılıyor.

Altın fiyatları yeni yılın ilk günlerinde rekor yükselişlere imza atarken, yatırımcılar güncel altın fiyatlarını takip ediyor. Öte yandan yatırımcılar güncel altın fiyatları ile birlikte 14, 18 ve 22 ayar altın bilezik fiyatlarını da merak ediyor. Peki altın bilezik fiyatları ne kadar? 3 Ocak 14,18 ve 22 ayar altın bilezik kaç lira? Altın bilezik fiyatları ne kadar? 3 Ocak 14,18 ve 22 ayar altın bilezik kaç lira?
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön