24 / 09 / 2022

Altın bugün ne kadar? 10 Ağustos 2022 gram altın kaç TL? İşte altındaki son durum

Altın bugün ne kadar? 10 Ağustos 2022 gram altın kaç TL? İşte altındaki son durum

Altın kaç TL şeklinde sorulan sorulara yatırımcılar ve altın alacak yanıt arıyor. 10 Ağustos 2022 yani piyasaların açık olduğu haftanın üçüncü gününde gram, ons altının kaç TL olduğu sorgulanıyor. İşte merak edilen 10 Ağustos altın fiyatları!Altın fiyatları 10 Ağustos Çarşamba günü ilgilileri tarafından araştırılıyor. Altının gram fiyatı güne nasıl başladı? Çeyrek altın, ons fiyatı ne kadar? soruları yanıtlarını arıyor. Altın fiyatlarındaki güncel rakamlar haftanın üçüncü gününde de merak ediliyor. Dolar, güne yükselişle başlamasından sonra 17,96 seviyelerinde işlem görmesi altın fiyatlarını da etkiledi. 10 Ağustos gram altın kaç TL? Bugün altın ne kadar? detaylı cevapları... 

Altın bugün ne kadar? 10 Ağustos 2022 gram altın kaç TL? İşte altındaki son durum

Piyasaların açık olduğu haftanın üçüncü gününde fed kararından sonra altın gram ve ons fiyatlarındaki son durumun ne olduğu merakla araştırılıyor. Geçtiğimiz gün, ons fiyatındaki yükselişe paralel değer kazanan altının gram fiyatı, günü yüzde 0,2 artışla 1.033,9 liradan sonlandırdı. Piyasaları yakından takip edenler gram fiyatı, ons fiyatında değişiklik olup olmadığını öğrenmek istiyor. İşte 10 Ağustos gram, çeyrek ve ons altın fiyatlarına haberimizden detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön