07 / 07 / 2022

Altın fiyatları için kritik gün!

Altın fiyatları için kritik gün!

Altın fiyatları yatırımcılar tarafından sıkı takip ediliyor. Gram altının fiyatı dün güne yükselişle başlayarak 807,32 lira seviyelerini gördü. Gram altın bugün ise 804 bandında işlem görüyor.ONS ALTIN 1823 DOLARA TIRMANDI 

Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; ons altın fiyatları haftanın üçüncü işlem günündeyukarı yönlü seyir izledi. Güne 1822 dolardan başlayan ons altın gün içinde en düşük 1818 dolar, en yüksek de 1823 dolar seviyesini gördü.

Altın fiyatları için kritik gün!


1 GRAM ALTIN KAÇ TL? 

Gram altın haftanın üçüncü işlem gününe 809 liradan başladı.

Yatırımcılar ve altın almak isteyen vatandaşlar yarım altın, cumhuriyet altını ve 22 ayar bilezik fiyatının kaç lira olduğunu merak ediyor. İşte 12 Ocak 2021 altın fiyatları....Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.