02 / 12 / 2022

Altın fiyatları uçuşa geçiyor! Piyasa analistinden son 1 ay uyarısı

Altın fiyatları uçuşa geçiyor! Piyasa analistinden son 1 ay uyarısı

Piyasa Analisti Selçuk Ergin (Selcoin) yayınladığı piyasa değerlendirme videosunda artık yükselişlerin başladığını ve FED'in faiz kararı sonrası dolar, altın ve gümüş gibi emtialarda pik seviyelerin gelebileceğini ifade etti. Gram altında 1400 lira seviyesini veren Selcoin, tarihi söyledi.DOLARDA KRİTİK 18 LİRA SEVİYESİ
Dolar kuru için kritik seviyeyi veren Selcoin, 18 lira seviyesinde değinerek, "Dolar/TL 18 seviyesini aşmadıkça yükseliş trendini tartışamayacağız. 5 saniyede 17,60 seviyesinde destek seviyesi oluşturmakta" diye konuştu.

GRAM ALTINDA EŞİK GEÇİLİYOR
Ons altın kritik 1780 dolar seviyesinin aşıldığını kaydeden Selcoin, Gram altın rahat nefes aldığını söyledi. Gram altının 1400 seviyelerine çıkacağını öngören Selcoin, "Şu an bir 1037 seviyesinde kopma yaşanıyor. Bu kopuş 1200 seviyelerine bu hafta taşıyabilir. Gümüş de gram altın gibi yukarı yönlü durumlar mevcut." yorumunu yaptı.

 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön