27 / 05 / 2022

Altın Örümcek’ten Kaleseramik’e 2 ödül birden!

Altın Örümcek’ten Kaleseramik’e 2 ödül birden!

İnternet alanındaki en prestijli ödüllerden biri olan Altın Örümcek’te, 2013 yılının en iyi ‘Perakendecilik Mağazacılık’ ve ‘Üretim/Sanayi’ ödülleri www.kale.com.tr web sitesi ile Kaleseramik’in oldu.Türkiye’de seramik sektörünün kuruluşuna öncülük eden Kaleseramik, internet alanındaki en prestijli ödüllerden biri olan ‘Altın Örümcek Web Ödülleri’nde iki ayrı kategoride birincilik ve üçüncülük ödülüne layık görüldü. 2013 yılının en iyi web siteleri ve internet teknolojileri alanındaki projelerin 38 farklı kategoride değerlendirildiği ‘Altın Örümcek’te www.kale.com.tr ile finale kalan Kaleseramik, ‘Perakendecilik/Mağazacılık’ kategorisinde birincilik, ‘Üretim/Sanayi’ kategorisinde ise üçüncülük ödülünü aldı.  Kullanıcı deneyimlerini en yüksek seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz

Kaleseramik’in, tasarım ve teknoloji açısından kullanıcı deneyimlerini en yüksek seviyeye çıkarmayı hedeflediğini belirten Kale Yapı Ürünleri Grubu Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Bahadır Kayan, “Kaleseramik bünyesinde geliştirdiğimiz tasarımların ve tasarım yönetimi alanında oluşturduğumuz stratejide emin adımlarla ilerliyoruz. Yeni uygulamalarla önemli atılımlar yapıp, pazarda fark yaratmaya devam edeceğiz” dedi. 


Son olarak, yeni tasarım uygulaması ‘Kale 360’ ile sektör bazında dünyada bir ilke imza attıklarını kaydeden Bahadır Kayan, “Kullanım kolaylığı ve işlevselliği ile tüketicilerin hayatını kolaylaştıran ‘Kale 360’ ile artık herkes kendi banyosunu kendisi tasarlayabiliyor” diye konuştu. 


43 kişiden oluşan bilişim, medya ve iş dünyasından isimlerin yer aldığı jüri üyeleri tarafından 318 finalist arasından seçilerek dereceye giren firma temsilcilerine, 4 Eylül’de TİM Maslak Show Center’da düzenlenen törenle ödülleri teslim edildi.