02 / 10 / 2022

Altın yıla damgasını vurdu! Böylesi ilk kez görüldü! Dört haftanın zirvesinde 

Altın yıla damgasını vurdu! Böylesi ilk kez görüldü! Dört haftanın zirvesinde 

Üç hafta üst üste yükselen altın fiyatları yeni haftanın son gününde de değer kazanmaya devam ediyor. Altın bu haftaki yükselişine devam etmesi ile yıla damgasını vurdu. Böylesi ilk kez görüldü...Haftanın başında 1773 dolar seviyelerinde haftaya başlangıç yapan ons altın hafta boyunca 1790 doların üzerine çıkarak yükseliş trendini 4. haftaya taşıdı. Böylesi ilk kez görüldü...

Fed'in agresif hamleleri karşısında uzunzamandır dolar baskısı altında işlem gören altın, bu haftaki kapanışında yuılın en uzun yükseliş trendiğini gerçekleştirmesi bekleniyor.
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön