16 / 08 / 2022

Altını olanlar hemen buraya bakın! İslam Memiş'ten bomba gibi tahmin geldi! Bu rakamları duyan kulaklarına inanamadı!

Altını olanlar hemen buraya bakın! İslam Memiş'ten bomba gibi tahmin geldi! Bu rakamları duyan kulaklarına inanamadı!

Yatırımcıların en çok merak ettiği ve araştırdığı konular arasında yer alan altındaki son durum merak ediliyor ve araştırılıyor.  Altın ve Para Piyasalar Uzmanı İslam Memiş elinde altın olanlar için bomba tahminler yaptı. İşte o açıklamalar...Yatırımcıların en çok merak ettiği ve araştırdığı konular arasında yer alan altındaki son durum merak ediliyor ve araştırılıyor.  Altın ve Para Piyasalar Uzmanı İslam Memiş yatırımcıların gözdesi altın fiyatları ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. İşte o açıklamalar...

Geçtiğimiz haftayı düşüşle tamamlayan altın fiyatları bu hafta itibarıyla yatırımcıların dikkatini çekti. Son dönemlerde gündemden düşmeyenoOns altın kritik seviyenin üzerinde hareket ediyor. 

Altını olanlar hemen buraya bakın! İslam Memiş ten bomba gibi tahmin geldi! Bu rakamları duyan kulaklarına inanamadı!

Altın ve Para Piyasalar Uzmanı İslam Memiş yatırımcıların gözdesi altın fiyatları ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Peki İslam Memiş elinde altını olanlar için neler dedi? İşte o açıklamalar...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.