Anadolum İnşaat Sinerji İstanbul ödeme planı!

Anadolum İnşaat Sinerji İstanbul ödeme planı!

Firma: Anadolum İnşaat

Proje: Sinerji İstanbul Rezidans


1+1 dairelerin 149 bin liradan satıldığı Anadolum İnşaat Sinerji İstanbul ödeme planı ile ayrıntıları haberimizde inceleyebilirsiniz...


 İnşaat alanı 18 bin metrekareye ulaşan Sinerji Rezidans projesinin satış süreci devam ediyor.  Anadolum İnşaat  imzası ile Pendik 'te konumlandırılan Anadolum İnşaat Sinerji İstanbul 'da 158 adet daire ve 12 adet ticari birim yer alıyor. 


Anadolum İnşaat Sinerji İstanbul ödeme planı 'na göre banka kredisi kullanarak daire alınabiliyor. 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerinin yer aldığı  Anadolum İnşaat Sinerji İstanbul daire fiyatları şöyle: Anadolum İnşaat Sinerji İstanbul daire fiyatları:


78 metrekarelik 1+1 daireler 149 bin liradan, 

101 metrekarelik 2+1 daireler 215 bin liradan, 

117 metrekarelik 2+1 daireler 248 bin liradan satılıyor. Anadolum İnşaat Sinerji İstanbul ödeme planı ile ilgili ayrıntılar şöyle: 


Anadolum İnşaat Sinerji İstanbul ödeme planı: 1. Banka kredili ödeme yapıldığında tutarın 25'i peşinat olarak ödeniyor ve geri kalan miktar için banka kredisi kullanılabiliyor.


2. Firma bünyesindeki ödeme seçeneğine göre ise bedelin yarısı peşinat şeklinde ödendikten sonra geri kalan tutar faizsiz bir şekilde 24 aya kadar taksitlendiriliyor. Anadolum İnşaat Sinerji İstanbul teslim:


Anadolum İnşaat Sinerji İstanbul projesinin daireleri 2014 yılının Haziran ayında sahiplerine teslim edilecek.


Anadolum İnşaat Sinerji İstanbul ulaşım?Anadolum İnşaat Sinerji İstanbul nerede, adres: Veli baba Mahallesi Mimar Sinan Caddesi No:6/1 Pendik -İstanbul


Anadolum İnşaat Sinerji İstanbul telefon: 0216 446 3 446

E-Posta: bilgi@anadoluminsaat.com.tr


Anadolum İnşaat Sinerji İstanbul kroki: 


Anadolum İnşaat Sinerji İstanbul ödeme planı!


0216 446 34 46

www.anadoluminsaat.com.tr

Gülay ODABAŞI


projeye sor