11 / 08 / 2022

Anadolum İnşaat Sinerji İstanbul fiyatları

Anadolum İnşaat Sinerji İstanbul fiyatları

Daire teslimlerinin 2014 Haziran' da yapılacağı ve de içine 1 oda 1 salon ile 2 oda 1 salon daire seçeneklerinin bulunduğu Sinerji İstanbul Residence nerede?

Anadolum İnşaat Sinerji İstanbul fiyatları!

Anadolum İnşaat Sinerji İstanbul fiyatları 139 bin lira ile 269 bin lira arasında değişiyor. Pendik Sinerji İstanbul Rezidans projesinde konutlar Haziran 2014 yılında teslim ediliyor...

Sinerji İstanbul teslim tarihi!

Sinerji İstanbul teslim tarihi Haziran 2014 yılı olarak belirlendi. Anadolum İnşaat projesi Sinerji İstanbul Evleri'nde daire fiyatları 139 bin lira ile 269 bin lira arasında değişiyor....

Anadolum İnşaat Sinerji İstanbul fiyatları!

Anadolum İnşaat Sinerji İstanbul fiyatları 136 bin TL'den başlayarak, 229 bin TL'ye kadar çıkıyor. Pendik Sinerji İstanbul Evleri'nde konutlar Haziran 2014 yılında teslim ediliyor...

Anadolum İnşaat Sinerji İstanbul ne zaman teslim?

Anadolum İnşaat Sinerji İstanbul ne zaman teslim sorusuna yanıt olarak 2014 yılı cevabı veriliyor. Pendik'te inşa edilen Sinerji Rezidans Evlerinde 24 ay 0 faiz imkanı sunuluyor...

Anadolum İnşaat Sinerji İstanbul!

Anadolum İnşaat Sinerji İstanbul ev fiyatları 149 bin TL'den başlayarak değişiyor. Pendik Sinerji İstanbul ödemeleri yüzde 7 peşinatla yapılıyor...

Anadolum İnşaat Sinerji İstanbul ödeme planı!

1+1 dairelerin 149 bin liradan satıldığı Anadolum İnşaat Sinerji İstanbul ödeme planı ile ayrıntıları haberimizde inceleyebilirsiniz...

Anadolum İnşaat Sinerji İstanbul satış fiyatları!

Minimum daire fiyatının 149 bin liradan başladığı Anadolum İnşaat Sinerji İstanbul satış fiyatları ve proje ayrıntıları haberimizde yer alıyor...

Anadolum İnşaat Sinerji İstanbul ödeme!

Pendik'te hayata geçirilen Anadolum İnşaat Sinerji istanbul ödeme bilgisi dahilinde firma bünyesinde 24 aya kadar vade imkanı sunuluyor...

Sinerji Yakıt İstasyonları İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sinerji Yakıt İstasyonları İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Zeytinburnu'nda Erdi Uçar ve Umut Hasan Selvi ortaklığında kuruldu.

Anadolum İnşaat Anonim Şirketi'nin merkez nakli yapıldı!

Anadolum İnşaat Anonim Şirketi'nin merkez nakli gerçekleştirildi. Anadolum İnşaat Anonim Şirketi'nin merkezi Maltepe'de yapıldı.

Sinerji Peyzaj İnşaat Hırdavat Temizlik Ve Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sinerji Peyzaj İnşaat Hırdavat Temizlik Ve Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Zeytinburnu'nda 100 bin TL sermaye bedeli ile Erdal Akman tarafından kuruldu.

Sinerji Karot İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sinerji Karot İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 500 bin TL sermaye bedeli ile Veysel Tilki tarafından kuruldu.

Anadolum İnşaat konkordato ilan etti!

Anadolum İnşaat adlı şirket, Kocaeli’de konkordato başvurusu yaptı. Gebze Asliye Ticaret Mahkemesi, Anadolum İnşaat Anonim Şirketi hakkında 3 ay süre ile geçici mühlet kararı verdi.

Öztaş Yalitim Emlak Inşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öztaş Yalıtım Emlak İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 20 bin TL sermaye bedeli ile Vedat  Taş tarafından kuruldu.

Sinerji Trafik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sinerji Trafik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 50 bin TL sermaye ile bugün Atif Topal imzasıyla kuruldu.

Anadolum İnşaat İdol Tuzla fiyatları 2016!

İstanbul'un Tuzla ilçesine bağlı Aydınlı bölgesinde yükselen Anadolum İnşaat İdol Tuzla konut teslimlerin 2018 yılı Haziran ayında gerçekleşmesi planlanıyor. İşte Anadolum İnşaat İdol Tuzla fiyatları 2016....

Anadolum İdol Tuzla daire fiyatları!

3 blokta 350 daireden meydana gelen Anadolum İdol Tuzla daire fiyatları165 binTL'den başlayarak değişiyor. Proje Anadolum İnşaat imzası taşıyor.

Sinerji Yatırım İnşaat Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sinerji Yatırım İnşaat Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi 200 bin TL sermaye ile bugün Bilal Kırk gül imzasıyla kuruldu.

Anadolum İnşaat Comfort Sapanca!

Anadolum İnşaat Comfort Sapanca projesi Sapanca'da yer alıyor. Projede fiyatlar 750 bin TL'den başlıyor...

Comfort Sapanca'da 750 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Comfort Sapanca projesi Sapanca'da Anadolum İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 8 dönüm arazi üzerinde yayılan projede toplamda 14 villa yer alıyor.

Sinerji Cephe Sistemleri İnşaat Gıda Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sinerji Cephe Sistemleri İnşaat Gıda Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Ömer Demirok ve Cebrail Demirok ortaklığıyla 50 bin TL sermaye ile 18 Ağustos'ta Kağıthane, Gürsel Mahallesi, Sevilen Sokak'ta kuruldu.

Anadolum İnşaat Sinerji İstanbul fiyatları Haberi

Anadolum İnşaat Sinerji İstanbul fiyatları

Sinerji İstanbul Residence nerede sorusunun cevabı haberimizde bulunuyor. Proje, 158 konut ve 12 ticari üniteden oluşuyor. Teslimlerinin 2014 Haziran'da yapılması planlanan Sinerji İstanbul projesi Rezidans konsepti ile yükseliyor. 


Sinerji İstanbul Residence nerede?


Sinerji İstanbul Rezidans adres bilgilerine göre proje, Pendik Veli baba Mahallesi Mimar Sinan Caddesi'nde yer alıyor. Projede çeşitli ödeme olanakları yer alıyor.


Sinerji İstanbul Residence Anadolum İnşaat projesinde; yüzme havuzu, fitness salonu, Türk hamamı, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, sauna, kapalı otopark gibi sosyal alanlar bulunuyor.


Sinerji İstanbul Residence nerede?


Veli baba Mahallesi Mimar Sinan Caddesi No:6/1 Pendik -İstanbul


Telefon: 0216 446 34 46

Web adresi: