Ankara Kahramankazan oto sanayisi için sunum yapıldı! 

Ankara Kahramankazan oto sanayisi için sunum yapıldı! 

Ankara Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, ilçedeki oto sanayi esnafıyla yaptığı toplantıda ilçede yapılacak oto sanayi için sunum yaptı. 


Ankara Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, ilçedeki oto sanayi esnafıyla toplantı yaptı. HaberAnkara'da yer alan habere göre; Başkan Oğuz ve esnaflar, ilçeye yeni inşa edilecek oto sanayi sitesinin proje sunumunu inceleyerek fikir alışverişi yaptı. 

Kahramankazan Belediyesi Çok Amaçlı Salonu’nda gerçekleşen buluşmaya oto sanayi esnafları katılım sağladı. Toplantı dahilinde ilçeye yeni yapılacak olan yeni oto sanayi sitesinin proje sunumu gerçekleştirildi. Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz ve esnaflar projeyi inceleyerek fikir alışverişinde bulundular. Başkan Oğuz, bir araya geldiği oto sanayi esnafının talep ve görüşlerini de dinleyerek, taleplere ilişkin notlar aldı.

Ankara Kahramankazan oto sanayisi için sunum yapıldı! 

“Esnaf ve sanatkarlarımızın her zaman yanında olacağız” 

Başkan Oğuz, belediye olarak ilçedeki esnaf ve sanatkarların her zaman yanlarında olduklarını söyleyerek “Bu doğrultuda tüm esnaf gruplarımızla olduğu gibi oto sanayi esnafımızla da bir araya geldik. Esnaflarımız yalnızca ilçemizin değil, ülkemizin de var olmasının önemli unsurlarındandır. Esnaf ve sanatkarlarımızın her zaman yanında olacağız. Onlara elimizden gelen tüm desteği veriyoruz ve vermeye devam edeceğiz. İlçemize kurulacak yeni oto sanayi sitesi şimdiden tüm esnaflarımıza hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuştu.

Ankara Kahramankazan'da 2020'de 386 iş yeri açıldı!