Ankara Millet Bahçesi için düğmeye basıldı!

Ankara Millet Bahçesi için düğmeye basıldı!Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Ankara Millet Bahçesi projesi için düğmeye bastı.Projenin ihalesi 15 Nisan'da yapılacak.


Dar ve orta gelirli aileler için her yıl 100 bin yeni konut üretmeyi hedefleyen Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, millet bahçesi projelerine de hız kesmeden devam ediyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın en büyüğü Atatürk Havalimanı arazisi üzerinde olmak üzere Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde hayata geçirileceğini müjdelediği 'Millet Bahçeleri' için şimdi de sıra Başkent Ankara'da.

Türkiye'nin dört bir yanında yatırım yapan TOKİ,  Ankara  Millet Bahçesi projesi ihalesi için düğmeye bastı. Projenin ihalesi 15 Nisan tarihinde yapılacak.

Başkentlilerin yüzünü güldüren Ankara Millet Bahçesi projesinde sosyal donatı alanları da yer alacak.

İnşa edildiği il ve ilçelerde konut fiyatlarının artıran millet bahçelerinin başkent Ankara'nın da değerine değer katması bekleniyor.

İhale ilanı:
Ankara İli Kahramankazan İlçesi Yıldırım Mahallesi Millet Bahçesi Ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 15 Nisan 2020 tarihinde saat 14:30'da yapılacak.

Bu illerde yaşayanlar dikkat!