30 / 03 / 2023

Ant Yapı Antasya Residence’da yaşam başladı!

Ant Yapı Antasya Residence’da yaşam başladı!

Ant Yapı’nın TEM Ümraniye kavşağında inşa ettiği Antasya Residence’da Kasım ayı itibariyle yaşam başladı. Antasya Residence; 50 dönümlük alan üzerinde konut, ofis ve alışveriş merkezinden oluşan karma yapının konut ve yaşam alanını oluşturuyor.Ant Yapı’nın İstanbul’un gözde bölgelerinden TEM Ümraniye kavşağında inşa ettiği Antasya Residence’da Kasım ayı itibariyle yaşam başladı!


Ant Yapı’nın, Anadolu yakasının yeni ticari ve merkezi bölgesi Ümraniye'de, 1. ve 2. köprü bağlantı yollarına çok yakın bir mesafede konumlanan Antasya Residence’da hayat başladı. Antasya Residence; 50 dönümlük alan üzerinde konut, ofis ve alışveriş merkezinden oluşan karma yapının konut ve yaşam alanını oluşturuyor. 


Antasya Residence’de 42 kat ve 617 bağımsız bölümden oluşan konut bloğunun yanı sıra, avlu, park alanı, kapalı otoparklar, teknik mahaller, yönetim ofisleri, üstü açılabilir kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, spor merkezi, çocuk oyun alanı, basketbol sahası, sauna ve buhar odasından oluşan sosyal tesisler de bulunuyor. Profesyonel yönetim ve işletme hizmetlerinin de sunulduğu Antasya Residence’da kısa ve uzun dönemli kiralık konut imkanı da sunuluyor. 


Ant Yapı ile Frasers Hospitality arasında geçtiğimiz ay atılan imza sonrasında Antasya Residence’nin içinde bulunan 80 konut ise Fraser Place Antasya Istanbul ismi altında “Lüks Servisli Residence Daireler” konseptiyle, 7 yıldızlı otel konforunu, seçkin ve kişiye özel hizmet anlayışıyla bir araya getiriyor. Bu bölümde; Resepsiyon, profesyonel güvenlik, concierge,  business centre, yiyecek ve içecek hizmetleri, kat hizmetleri ve teknik servis gibi birçok alanda 24 saat konforlu hizmet sunuluyor.


www.antasya.com.tr


www.antyapi.com.tr
Haber Takvim Gazetesi'nin emlak ekinde şu şekilde yer aldı...


Ant Yapı'nın İstanbul'un gözde bölgelerinden Ümraniye'de inşa ettiği Antasya Residence'da Kasım ayı itibariyle yaşam başladı.


ANT Yapı'nın, Anadolu yakasının yeni ticari ve merkezi bölgesi Ümraniye'de, 1. ve 2. köprü bağlantı yollarına çok yakın bir mesafede konumlanan Antasya Residence'da hayat I başladı. Antasya Residence; 50 dönümliik alan üzerinde konut, ofis vealışveriş merkezinden oluşan karma yapının konut ve yaşam alanını oluşturuyor. Antasya Residence'da 42 kat ve 617 bağımsız bölümden oluşan konut blokunun yanı sıra, avlu, park alanı, kapalı otoparklar, teknik mahaller, yönetim ofisleri, üstü açılabilir kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, spor merkezi, çocuk oyun alanı, basketbol sahası, sauna ve buhar odasından oluşan sosyal tesisler de bulunuyor. Profesyonel yönetim ve işletme hizmetlerinin de sunulduğu projede kısa ve uzun dönemli kiralık konut imkanı da sunuluyor. Ant Yapı ile Frasers Hospitality arasında geçen ay atılan imza sonrasında Antasya Residence'nin içinde bulunan 80 konut ise Fraser Plcıce Antasya istanbul ismi altında Lüks Servisli Residence Daireler" konseptiyle, 7 yıldızlı otel konforunu, kişiye özel hizmet anlayışıyla bir araya getiriyor. Bu bölümde; resepsiyon, profesyonel güvenlik, concierge, business centre, yiyecek ve içecek hizmetleri, kat hizmetleri ve teknik servis gibi birçok alanda 24 saat konforlu hizmet sunuluyor. Frasers Hospitality, hali hazırda Ant Yapı'nın Bomonti'deki Anthill Residence projesinde de faaliyet gösteriyor. 1998 yılından bu yana dünyanın başlıca metropollerinde yüksek standartta servisli daire hizmeti sunan Frasers Hospitality, Türkiye'de ilk kez Ant Yapı ya ait Anthill Residence'ta hizmete başladı. Fraser Place Anthill istanbul, 2014 ve 2015 yıllarında üst üste "Dünyanın En İyi Lüks Otelleri Ödülleri" yarışmasında "Türkiye'nin En İyi Servisli Apartmanı (Turkey's Leading Serviced Apartments)" kategorisinde ödüle layık görüldü. Frasers Hospitality'nin Türkiye'deki ikinci yönetim projesi tercihi de yine Ant Yapı'nın Anadolu yakasındaki projesi Antasya Residence oldu. 


Takvim
Geri Dön