Antalyaspor Stadı'nın inşaat firmasından rapor istenecek!

Antalyaspor Stadı'nın inşaat firmasından rapor istenecek!

Stadın çimlerinde meydana gelen kopmalara da değinen Hasan Ali Ceylan, sahada futbol oynanmasıyla ilgili herhangi bir sıkıntı olup olmadığına dair stadı yapan inşaat firmasından rapor isteyeceklerini söyledi.


Antalyaspor Kulübü Asbaşkanı ve Basın Sözcüsü Hasan Ali Ceylan, 5-1 mağlup oldukları Beşiktaş maçıyla ilgili "Beraberliği yakalayamayınca maçın sonlarına doğru üçüncü golü de yedikten sonra takımda bir çözülme oldu" dedi.


Ceylan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, dün Antalya şehri ve Antalyaspor için tarihi bir gün yaşandığını belirterek, muhteşem bir stada kavuştuklarını söyledi.


Stadın yapımında emeği geçenlere teşekkür eden ve onlara şükran borçlu olduklarını ifade eden Ceylan, stadın açılış karşılaşmasında Beşiktaş karşısında bugüne kadarki en kalabalık maçlarını oynadıklarını dile getirdi.


Ceylan, karşılaşmanın bekledikleri gibi bitmediğinin anlatarak,  şöyle devam etti:


"Şu anda Türkiye liginde en iyi futbolu oynayan ve belki de en güçlü takımıyla karşılaştık. Buna rağmen maça kötü başlamadık ama maçın kritik anlarında iki tane hakem kararıyla mağlup duruma düştük. Daha sonra da beraberliği yakalayamayınca maçın sonlarına doğru üçüncü golü de yedikten sonra takımda bir çözülme oldu. İstenmeyen bir sonuçla karşılaştık"


Ceylan, takımın eksiklerinin üzerine çalışmaya devam edeceklerini belirterek, ligi hedefledikleri yerde bitirmek için ellerinden geleni yapacaklarını kaydetti.


Karşılaşma sırasında stadın çimlerinde meydana gelen kopmalara da değinen Ceylan, sahada futbol oynanmasıyla ilgili herhangi bir sıkıntı olup olmadığına dair stadı yapan inşaat firmasından rapor isteyeceklerini sözlerine ekledi.


AA