Aqua City Denizli fiyat listesi!

Aqua City Denizli fiyat listesi! Aqua City Denizli fiyat listesi!

Firma: Sinpaş Yapı

Proje: Aqua City Denizli

Aqua City Denizli fiyat listesi bilgisine göre daire fiyatları 187 bin TL'den başlıyor. Eski EGS Park alanında inşa edilen projede teslimlerin 2017 yılı Haziran ayında gerçekleşmesi planlanıyor.Banka kredisi veya firma bünyesinde kredi imkanı ile ödeme yapılabilen Denizli Aqua City projesinin ilk etabında 900 adet konut bulunuyor. Projede 80 ay vade farksız taksit imkanı sağlanıyor.


Aqua City Denizli fiyat listesi daire tiplerine bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Satış süreci devam eden proje 210 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.


Sinpaş Denizli Aqua City'de seyir terasları, tropik ağaçları, palmiyeler, çocuklar için su kaydırakları, göl kenarlarında yürüyüş yolları, bungalovlar, çardaklar, açık hava sineması gibi sosyal imkanlar bulunuyor.


Teslimleri 2017 yılı Haziran ayında yapılacak olan Aqua City Denizli  Sinpaş Yapı  imzası ile yükseliyor. 6 farklı ödeme planı yer alan projede yer alan konutlar 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak tasarlandı. 


Aqua City Denizli fiyat listesi!

1+1 daireler 187 bin TL, 

2+1 daireler 263 bin TL,

3+1 daireler 360 bin TL, 

4+1 daireler 420 bin TL'den başlıyor. 


Denizli Aqua City iletişim

Tel: 444 19 74

Web: www.aquacitydenizli.com.tr

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor