Çukurova Balkon

AS Gayrimenkul Yatırımları Limited Şirketi kuruldu!

AS Gayrimenkul Yatırımları Limited Şirketi kuruldu! AS Gayrimenkul Yatırımları Limited Şirketi kuruldu!

AS Gayrimenkul Yatırımları Limited Şirketi, Mehmet Salih Satıcı tarafından 10 bin liralık sermaye bedeli 24 Mart 2014 tarihinde Kadıköy, Fenerbahçe Mahallesi, Cevher Hanım Apartmanı'nda kuruldu.


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


AS Gayrimenkul Yatırımları Limited Şirketi, Mehmet Salih Satıcı tarafından 10 bin liralık sermaye bedeli 24 Mart'ta kuruldu. 


AS Gayrimenkul Yatırımları Limited Şirketi iş konusu; 1-Her türlü emlak,her türlü gayrimenkul ve özellikle siteler, plazalar,marketler,depolar,soğuk hava depoları,villa tatil köyleri,devre mülk,apart otel,motel,kamping gibi turistik tesisler ,organize sanayi bölgeleri spor kompleksleri ,mesken,ev,apartman,işyeri , a plus ofisler, arsa,arazi gibi gayrimenkulleri almak, satmak, satın almak,kiralamak,kiraya vermek;bahçe,tarla,ve arsalar üzerinde parselasyon ve imar durumlarını çıkarmak,gerektiğinde projelendirmek. 2-Gayrimenkuller üzerine irtifak,intifa,sükna,kat mülkiyeti,kat irtifakı,şufa hakları ve vefa hakları,gayrimenkul mükellefiyeti tesis etmek. 3-Şirket amaçları ve konusunu gerçekleştirebilmek için her nevi araç alabilir, satabilir, kiralayabilir ve kiraya verebilir.


AS Gayrimenkul Yatırımları Limited Şirketi adres: Kadıköy, Fenerbahçe Mahallesi, H. Mehmet Efendi Sokak, Cevher Hanım Apartmanı, No:15 Daire:2