ASAF İş Ortaklığı yeni projelere odaklandı!

ASAF İş Ortaklığı yeni projelere odaklandı! ASAF İş Ortaklığı yeni projelere odaklandı!

Al Zamil, Seha Yapı,Adese ve Fuzul Yapı ortaklığı ile kurulan ASAF İş Ortaklığı yeni projeler hayata geçirmek için çalışmalara devam ediyor. Al Zamil, Seha Yapı,Adese ve Fuzul Yapı ortaklığı ile kurulan ASAF İş Ortaklığı yeni projeler hayata geçirmek için çalışmalar sürdürüyor. 

 

Yabancı yatırımcılara örnek olacak bir konsorsiyum oluşturduklarını belirten Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve 3. İstanbul Başakşehir Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Akbal, Suudi Arabistan’ın en büyük gruplarından biri olan Al Zamil ile yeni projelere ilgi duyduklarını açıkladı. 

 

Suudi Arabistanlı ortaklarının dünyanın çeşitli ülkelerinde gayrimenkul yatırımları olduğuna dikkat çeken Akbal, “Ortağımız Türkiye’ye güveniyor.  TOKİ  ve Emlak Konut GYO projelerine teklifler veriyoruz. Önümüzdeki dönemde yeni projelerle karşınızda olacağız” diyor.

 

3. İstanbul Grand Rezidans’a yabancı ilgisinin artarak devam ettiğini vurgulayan Mahmut Akbal, yabancı yatırımcılara yönelik konut satışında geçtiğimiz yıla göre yaklaşık yüzde 10’luk bir artış olduğunu da belirtiyor.

 

140 adet rezidanstan oluşan Grand Rezidans’ta fiyatlar 299 bin TL ile 773 bin TL arasında değişiyor. Yüzde 5 peşinat ile alım yapılabilen projede teslimatlar 2019’da yapılacak.