11 / 08 / 2022

Asgari ücret alanlara 15 bin lira nakit para! Hemen başvurup cuma gününe kadar alabilirsiniz!

Asgari ücret alanlara 15 bin lira nakit para! Hemen başvurup cuma gününe kadar alabilirsiniz!

Asgari ücretle çalışan milyonlarca kişi nakit desteği alma yollarını arıyor. Ziraat Bankası yaptığı açıklamada asgari ücret alanlara 15 bin liraya kadar kredi vereceğini duyurdu. İşte detaylar...Kamupersoneli'nde yer alan habere göre, Ziraat Bankası tarafından nakit ihtiyacı olan vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamaları için başlatılan son dakika kampanyası kapsamında başvuranlara 15 bin TL'ye kadar nakit veriliyor. Cuma gününe kadar başvuru yapan asgari ücretliler anında paralarını alabiliyor. 

Asgari ücret alanlara 15 bin lira nakit para! Hemen başvurup cuma gününe kadar alabilirsiniz!

Konu ile ilgili aktarılan detaylara göre, en çok tercih edilen kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, resmi web internet sitesi üzerinden oluşturulan kredi müracaat duyurusu ardından nasıl kredi müracaatı uygulanacağı belirtildi. Banka şubeleri üzerinden kimlikle yapılan başvuru kapsamında ihtiyaç sahiplerine nakit kredi imkanı veriliyor.

1 gram bile altını olana kötü haber! Altında sular durulmuyor! Fiyatlar yükselecek mi düşecek mi? Ünlü analist açıkladı!

Kamu kurumları hemen 60 yaşını doldurmamış personeller alacak! Deneyim, sınav ve mülakat yok!

TOKİ İstanbul projesi için start verdi! İstanbul'a 129 yeni konut geliyor! İstanbullulara büyük müjde!Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.