Asrın konutları satılık!

Asrın konutları satılık! Asrın konutları satılık!

Firma: Kuran İnşaat

Proje: Asrın Konutları

Asrın konutları satılık konut fiyatları 147 bin 600 TL'den başlıyor. Beylikdüzü'nde Kuran İnşaat tarafından hayata geçirilen proje 14 katlı tek blokta toplam 258 adet daireden oluşuyor...Asrın Konutları satılık daire alternatifleri 1 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde. Proje Beylikdüzü'nde  Kuran İnşaat  imzası ile yükseliyor.


Asrın Konutları lokasyon olarak, Bauhaus, Marmarapark, Migros, Skyport, Real, Beylicium, Koçtaş, Darty, alışveriş merkezlerine, International Hastanesine, Esenyurt Devlet Hastanesine ve Beylikdüzü Medilife Cerrahi Merkezine 3-4 dakika uzaklık mesafesinde yer alıyor.


Beylikdüzü  Asrın Konutları  Projesi, 14 katlı tek blok olarak planlandı. Projede, fitness merkezi, Türk hamamı, kapalı otopark, mescid, buhar odası, toplantı odaları, sauna ve yüzme havuzu gibi alanlar yer alıyor.


Asrın konutları satılık 


Asrın konutları satılık daire fiyatları minimum 147 bin 600 TL'den başlıyor. Projedeki dairelerin alanları 75 metrekare ile 215 metrekare arasında değişiyor.


Asrın Konutları ne zaman teslim?


Toplam 258 adet daireye yer verilen Asrın Konutları, hemen teslim ediliyor. Projede hakkında detaylı bilgiler için (0212) 852 30 30 numaralı telefonu arayarak satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz.


Kuran İnşaat Asrın Konutları iletişim


Telefon: (0212) 852 30 30

Web Adresi: www.kuraninsaat.com

Gizem Çelik/Emlakkulisi.comprojeye sor