Avrasya Green Evleri'nde dairelerin metrekare birim fiyatı 2 bin liradan başlıyor!

Avrasya Green Evleri'nde dairelerin metrekare birim fiyatı 2 bin liradan başlıyor!Avrasya Green projesi, hem şehir hayatının stresinden uzakta hem de şehrin yanı başında hayata geçirilecek


Finansmanını Realty PlusTürkiye"nin üstleneceği Avrasya Green"de daireler, metrekaresi 2 bin TL"den başlayan tanışma fiyatlarıyla satışa sunulacak.  çekmeköy Reşadiye"de yapımına başlanacak olan Avrasya Green projesi, hem şehir hayatının stresinden uzakta hem de şehrin yanı başında, doğayla iç içe yeni bir yaşam alanı sunuyor. çoğunlukla müstakil villa tipi yapılaşmanın bulunduğu Reşadiye bölgesinin ilk site tipi konut projesi olacak Avrasya Green"de, farklı tip ve büyüklüklerde toplam 300 daire, sosyal tesisler ile bir de AVM yer alacak.
Avrasya Green projesi, villa tipi yerleşimin yoğunlukta bulunduğu bölgenin ilk site tarzı yapılaşması olacak. 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleriyle toplam 300 daireden oluşacak proje, 17 bin metrekare alan üzerine inşa edilecek. 1 oda 1 salon evlerin alanları 64 metrekare, 2 oda 1 salon evlerin alanları 98 ila 110 metrekare, 3 oda 1 salon evlerin alanları ise 118 ila 125 metrekare olarak belirlendi.
Önümüzdeki ay satışa sunulacak olan Avrasya Green projesi Haziran 2013"de teslim edilecek. Lansman fiyatı olarak dairelerin metrekare birim fiyatını 2 bin ile 2 bin 500 TL aralığında belirlendi. Avrasya Green projesinin içinde alışveriş merkezi,  yüzme havuzu ve spor salonları bulunuyor.
(0216) 339 00 23