Avrupa Konutları Ispartakule 2'de fiyatlar yükseldi! 167 bin 500 TL'ye!

Avrupa Konutları Ispartakule 2'de fiyatlar yükseldi! 167 bin 500 TL'ye!Avrupa Konutları Ispartakule 2den konut sahibi olmak isteyenler 12-24 ay vadede yüzde 77 faizle, 25-48 ay vadede yüzde 78 faizle, 49-60 ay vadede yüzde 79 faizle, 61-120 ay vadede ise yüzde 81 faizle kredi kullanarak ödeme yapabiliyor


Avrupa Konutları Ispartakule 2de 81-98 metrekarelik 1+1 konutlar 167 bin 500 TL ile 181 bin 900 TL arasında; 121-131 metrekarelik 2+1 konutlar 221 bin 300 TL ile 270 bin 800 TL arasında; 144-150 metrekarelik 3+1 konutlar 265 bin 500 TL ile 335 bin TL arasında; 171 metrekarelik 4+1 konutlar 324 bin 550 TL ile 343 bin 800 TL arasında değişen fiyatlarla müşterilerine sunuluyor.

Projeden konut sahibi olmak isteyenler 12-24 ay vadede yüzde 77 faizle, 25-48 ay vadede yüzde 78 faizle, 49-60 ay vadede yüzde 79 faizle, 61-120 ay vadede ise yüzde 81 faizle kredi kullanarak ödeme yapabiliyor.

Artaş-Güner-Fideltus Ortaklığı ile Bahçeşehir Ispartakule'de hayata geçirilen Avrupa Konutları Ispartakule 2, üçü 13 katlı, biri 18 katlı 4 blokta toplam 330 konuttan meydana geliyor.

25 bin 800 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Avrupa Konutları Ispartakule 2nin önümüzdeki Temmuz ayında sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor. Proje toplam 38 bin 800 metrekare inşaat alanına sahip.

SİTE GENELİNDE YAPILACAK İMALATLAR

1.Vaziyet planında belirtilen şekilde site çevresi güvenlik duvarları ile çevrilerek araç ve yaya girişleri için güvenlik noktaları oluşturulacaktır. Araçların siteye girişleri ve çıkışları bariyer kontrollü, tek bir güvenlik noktasından olacaktır.
2.Site sakinlerinin ortak kullanımı için vaziyet planında belirtilen şekilde açık ve kapalı otopark alanları oluşturulacaktır.
3.Vaziyet planında belirtildiği gibi spor alanları, yürüyüş parkuru çocuk oyun alanları yapılacaktır.
4.Vaziyet planında yeşil alan olarak gösterilen alanlara bitkisel peyzaj uygulaması yapılacaktır.
5.Site içi peyzaj ve otopark alanları aydınlatmaları tasarruflu aydınlatma elemanları ile yapılacaktır.
6.Projesine uygun olarak yangın ihbar sistemi kurulacaktır.
7.Havuz (yüzme ve çocuk havuzu) yapılacaktır.
8.Konutların ısınma ve sıcak su sistemi blok bazında merkezi sistem olup, yirmi dört saat kesintisiz sıcak su temini sağlayacaktır. Bağımsız bölümlerin ısınma ve sıcak su kullanım miktarları, konutlar bazında pay ölçerler kullanılarak belirlenecektir.
9.Projesine göre yıldırımdan korunma tertibatı/tertibatları kurulacaktır.
 

BLOKLAR GENELİNDE YAPILACAK İMALATLAR

1.Kaba İnşaat; ticari merkezler konvansiyonel kalıp sistemi, konutlar ise tünel kalıp sistemi ile yapılacaktır.
2.Bloklarda zemin iyileştirmesi ve temel sistemi; İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi Geoteknik Ana Bilim Dalı  tarafından düzenlenen rapor ve hesaplar doğrultusunda yapılacaktır.
3.Blokların dış cephelerinde projelerine uygun olarak ısı yalıtımı yapılacaktır.
4.Blokların dış cephelerinde, mimari projelerine uygun olarak cephe kaplama malzemeleri ve/veya dış cephe boyaları kullanılacaktır.
5.Blokların çatıları ısı ve su yalıtımlı teras çatı olup, yüzey kaplaması uygun boyutta mıcır ve/veya seramik olacaktır.
6.Blok girişleri zemin kaplamaları; doğal granit ve/veya doğal taş ve/veya granit seramik ile yapılacaktır.
7.Blok girişleri duvar kaplamaları alçı sıva üzerine saten boya veya su bazlı plastik boya kullanılarak yapılacaktır.
8.Blok giriş tavanları; alçı sıva üzerine saten boya yapılıp dekoratif aydınlatmalar kullanılacaktır.
9.Blok giriş kapıları alüminyum ve/veya krom veya ferforje, çelik, ahşap karışımı yapılacaktır.
10.Blok servis merdivenleri basamakları doğal veya suni mermer yapılacaktır. Blok servis merdiven sahanlıkları ve kat holleri doğal veya suni mermer yapılacaktır.
11.Servis merdivenleri korkulukları alüminyum ve/veya demir boru ve boya olacaktır. Servis merdiven sahanlıkları ve kat holleri duvar kaplamaları alçı sıva üzeri saten veya su bazlı plastik boya, tavan kaplamaları alçı sıva üzerine plastik boya olacaktır.
12.Blok yangın merdiven basamak ve sahanlıkları, mermer vb. yapılıp duvarları alçı sıva üzeri saten veya su bazlı plastik boya, tavan kaplamaları alçı sıva üzerine plastik boya olacaktır. Korkulukları demir profil ve boya yapılacaktır.
13.Blok girişine her daire için posta kutusu yapılacaktır.
14.Her bloğun zemin katında mimari projesinde gösterilen yerde bağımsız bölümlerin kullanma suyu ihtiyacını karşılayacak paslanmaz çelik depolar ve depolara bağlı hidrofor sistemleri kurulacaktır.
15.Sitenin ortak su ve elektrik kullanımı için tek bir sayaç olacak, bağımsız bölümlerin su ve elektrik  kullanım bedelleri için konut bazında sayaç  takılacak ve ilgili kurumlar tarafından ücretlendirilecektir..
16.Merdiven ve kat holleri aydınlatmalarında harekete duyarlı armatürler kullanılacaktır. Yangın merdivenlerine merdiven otomatiği sistemi kurulacaktır.
17.Blokların pis su tesisatlarında sessiz boru kullanılacaktır.
 
DAİRE GENELİ YAPILACAK İMALATLAR

1.Daire giriş kapıları ahşap kaplamalı çelik kapı olacaktır.
2.Bağımsız bölümlerin balkon korkulukları, demir boru veya alüminyum olacaktır.
3.Bağımsız bölümlerin tüm dış doğramaları PVC yapılıp, ısı cam konfor kullanılacaktır.
4.Bağımsız bölümlerin antrelerinde ahşap kaplama portmanto/vestiyer dolabı yapılacaktır.
5.Pencere denizlikleri, dış kapı podyeleri ve balkon parapet harpuştaları doğal mermer olarak yapılacaktır.
6.Bağımsız bölümlerin iç kapı kanatları ahşap, kasaları ahşap olacaktır.
7.Konutlarda kullanılacak tüm prizler çocuk korumalı tip olacaktır.
8.Bağımsız bölümlerin salon ve yatak odalarına kartonpiyer yapılacaktır. Konutların salon, yatak odaları ve mutfaklarına perde bandı oluşturulacaktır.
9.Bağımsız bölümlere, iki hat kapasiteli telefon alt yapısı oluşturulacaktır.
10.Merkezi sistem ısıtma tesisatı yapılacak olup, termostatik vana kontrollü radyatörler takılacaktır.
11.Bağımsız bölümlere minimum 40 kanal TV yayını verilecektir.
12.Bağımsız bölümlere görüntülü ve site güvenliği merkezi ile irtibatlı interkom sistemi kurulacaktır.

444 EV AL - 444 38 25

www.avrupakonutlari.com.tr

 

 

 


İclal Süzgün/Emlakkulisi.com