Avrupa Konutları TEM'de ikinci etap Ocak'ta satışa sunulacak

Avrupa Konutları TEM'de ikinci etap Ocak'ta satışa sunulacak

Son yıllarda İstanbul'da satışa çıkarılan projeler arasında en popüler proje olan Avrupa Konutları TEM'de 812 konut 3 Kasım'da satışa sunulmuştu. Konutların hepsi 1 haftada tükendi. İkinci etapta kaç konut olacak? Fiyatı ne olacak?

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Avrupa Konutları TEM projesinin ikinci etabı Ocak ayında satışa sunulacak. Fiyatlar da metrekaresine ve konumuna bağlı olarak ortalama yüzde 5 ile 10 arasında artacak. Bu konuta projeyi gerçekleştiren konsorsiyum ile  TOKİ  arasında görüşmeler sürüyor. Konut adedi ve fiyatlarda küçük değişiklikler olabilecek.

Projede yer alan 812 konut çok kısa sürede satılmıştı. Böylece İstanbul'un konut tarihinde jet hızıyla satılan projeler olarak bilinen Soyak Olimpiakent ve Ataşehir Kentplus'un ardından yeni bir rekor kırılmış oldu. Emlak kulislerinde Avrupa Konutları TEM projesinin ikinci etabının da aynı hızla satılacağı tahminleri yapılıyor.

Editörün notu: Avrupa Konutları TEM ve İstanbul'un tüm konut projeleri ile ilgili gelişmeleri takip etmek için gözünüz www.emlakkulisi.com'da olsun.

pus