Ayışığı Mercan Evleri'nde fiyatlar 250 bin TL'den başlıyor! Yeni Proje!

Ayışığı Mercan Evleri'nde fiyatlar 250 bin TL'den başlıyor! Yeni Proje! Ayışığı Mercan Evleri'nde fiyatlar 250 bin TL'den başlıyor! Yeni Proje!

Firma: Ayışığı Gayrimenkul

Proje: Ayışığı Mercan Evleri

Ayışığı Mercan Evleri fiyatları 250 bin TL ile 270 bin TL arasında değişiyor. Ödemeler nakit yapılıyor.İnşaatı Eylül ayında başlayacak, teslimler ise 2015'in Mayıs ayında gerçekleşecek...Ayışığı Gayrimenkul yeni bir konut projesi inşa etmeye hazırlanıyor.


Bodrum Gümüşlük merkezde toplamda 14  daireden oluşan, butik bir site olması planlanan  Ayışığı Mercan Evleri  ,bahçe katı ve üst kat olmak üzere birbirinden bağımsız 2+1 daire olacak şekilde planlanmıştır.


Gümüşlüğün merkezinde ana cadde üzerinde olan bu proje yine daha önce yapımı tamamlanmış olan Ayışığı Konaklarına 100 metre mesafedir.


Ayışığı Mercan Evleri fiyatları 250 bin TL ile 270 bin TL arasında değişiyor. Ödemeler nakit yapılıyor.İnşaatı Eylül ayında başlayacak, teslimler ise  2015'in Mayıs ayında gerçekleşecek...


Ayışığı Mercan evleri Projesinde güvenlikten sosyal olanaklara, kullanılan malzemeden iç mimariye kadar yaşama değer katacak birçok ayırt edici özellik bulunuyor. Kompleksin içinde yarı olimpik yüzme havuzu, havuz başı barı, 24 saat güvenlik, müstakil açık otopark ve yeşil alan gibi her türlü konfor olanağını sağlanmaktadır. Ayrıca konumu itibariyle ana caddeye sıfır olmasıyla birlikte toplu ulaşıma, sağlık ocağına, marketlere yakınlığıyla da yılın 12 ayı, yaz kış Gümüşlük’te yaşamak isteyenler için de ideal yaşam koşulları sunulmaktadır.www.ayisigigayrimenkul.com.tr212 274 19 20


projeye sor