Azur Marmara Yakuplu daire fiyatları ne kadar?

Azur Marmara Yakuplu daire fiyatları ne kadar?


Firma: Batı Beyler Yapı

Proje: Azur Marmara


Beylikdüzü Azur Marmara Yakuplu projesi Batı Beyler Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Projede 442 daire ve 100 cadde mağazası yer alıyor. Peki Azur Marmara Yakuplu daire fiyatları ne kadar?


 

Toplam 442 daire ve 100 cadde mağazasından meydana gelen Beylikdüzü  Azur Marmara  Yakuplu projesi 30 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. Projenin inşaat alanı 120 bin metrekare.

 

Batı Beyler Yapı tarafından Beylikdüzü Kavaklı'da hayata geçirilen Azur Marmara projesinde dairelerin yanı sıra Türk hamamu, buhar banyosu, yüzme havuzu, kreş, anaokulu, kütüphane, otopark gibi imkanlara da yer verilecek.

 

Azur Marmara Yakuplu daire fiyatları ne kadar?

 

Dairelerin 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde dizayn edildiği Azur Marmara Yakuplu daire fiyatları metrekare birim fiyatı 3 bin 750 TL'den başlıyor. Projede dairelerin net büyüklüğü ise minimum 90 metrekare olarak belirlendi.

 

Azur Marmara Evleri'nde yüzde 30 peşin 36 ay sıfır faiz veya yüzde 40 peşin 20 ay sonra yani teslimde ara ödeme, kalan tutar 24 ay sıfır faizle ödeniyor. Banka kredili ödemeler Ocak 2018 tarihi itibari ile yapılabiliyor.

 

Telefon : 444 34 14

Web : http://www.azurmarmara.com/


Pınar DOĞAN ÇAKIR/Emlakkulisi.com 


projeye sor