Bağcılar'da kentsel dönüşüm çalışmaları başladı!

Bağcılar'da kentsel dönüşüm çalışmaları başladı!İlçede hayata geçirilecek kentsel dönüşüm çalışmaları için toplantı gerçekleştiren Bağcılar Belediyesi, uzlaşma görüşmelerine başladı.


Bağcılar Belediyesi, kentsel dönüşüm programı için toplantı gerçekleştirdi. Bağcılar Belediyesi'nde yer alan habere göre; Toplantıya Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İstanbul Altyapı ve Kentsel Dönüşüm İl Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Sezayi Köse, başkan yardımcıları, birim müdürleri ve mühendisler hazır bulundu.

Bağcılar

Toplantıda 2019 senesinde Ağustos ayında tahliye edilen ve yıkımına başlanan Fatih Mahallesi’ndeki Demircan Sitesi ile riskli bölge ilan edilen Yenimahalle’deki Ece Sitesi’nin durum ele alındı. Yapılan sunumda projelerin mevcut durumu, detayları ve yapılması gerekenler tartışıldı. Toplantı sonrasında site sakinlerini sevindirecek bir karar alındı. Bağcılar Belediyesi,  TOKİ  ve Altyapı Kentsel Dönüşüm İl Müdürlüğü koordinasyonuyla hak sahipleri ile uzlaşma ve proje tanıtımı için çalışmalara başladı.

KİPTAŞ Bağcılar Kiraz Evler projesinde sevindiren gelişme!