Baharyaka Eyüpsultan kampanyalı ödeme planı 2018!

Baharyaka Eyüpsultan kampanyalı ödeme planı 2018! Baharyaka Eyüpsultan kampanyalı ödeme planı 2018!

Firma: Kuyaş Gayrimenkul

Proje: Baharyaka

Baharyaka projesi de Türkiye için Kazanç Vakti kampanyasına destek oluyor. Projede kampanyalı ödeme planı "Türkiye için Kazanç, Baharyaka Eyüpsultan için Fırsat Vakti" sloganı ile duyuruluyor..Kuyaş Gayrimenkul ve Büyük Artı İş ortaklığı imzası  Eyüpsultan'da hayata geçirilen Baharyaka projesi de Türkiye için Kazanç Vakti kampanyasına destek oluyor. "Türkiye için Kazanç, Baharyaka Eyüpsultan için Fırsat Vakti" sloganı ile kampanyayı duyuran projede avantajlar kısa sürede kısıtlı daire için geçerli oluyor. 

Kampanya dahilinde Baharyaka Eyüpsultan projesinde liste fiyatı üzerinden yüzde 10 indirim uygulanıyor. Yüzde 10 peşinatın yeterli olduğu kampanyada 120 ay 0,98 oranla vadelendirme yapılıyor. Bankasız, kefilsiz kampanya için son gün 31 Ekim olarak belirtiliyor.

Toplam 593 konuttan meydana gelen Baharyaka Eyüpsultan projesinde 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor.

Kentsel dönüşüm projesi olarak 20 bin 800 metrekare arsa üzerinde inşa edilen Baharyaka Eyüpsultan projesi 6 katlı 27 blok olarak yükseliyor.

1.700 metrekarelik sosyal tesisin yer aldığı Baharyaka Eyüpsultan projesinde ortak kullanım alanları yer alacak. 


Web: http://www.baharyaka.com/
Telefon: 0 850 640 04 14
Işıl Seren KESKİN/Emlakkulisi.com

 


projeye sor