07 / 12 / 2022

Bakan Nebati'den son dakika sosyal konut açıklaması! 1 milyondan fazla vatandaş güvenli konutlara taşınacak!

Bakan Nebati'den son dakika sosyal konut açıklaması! 1 milyondan fazla vatandaş güvenli konutlara taşınacak!

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut projesi ile ilgili açıklamalarda bulundu. İşte Bakan Nebati'nin merakla beklenen o dev projeye ilişkin son dakika açıklaması...Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yarın açıklayacağı Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut projesinde detaylar yavaş yavaş belli oluyor. Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, dev projeyle ilgili bir son dakika açıklamasında bulundu. 

Bakan Nebati den son dakika sosyal konut açıklaması! 1 milyondan fazla vatandaş güvenli konutlara taşınacak! 

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Twitter hesabından Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut projesi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Bakan Nebati, konuyla ilgili paylaşımında, ekonomi politikalarının hedefinin sadece büyüme olmadığına işaret ederek, temel amaçlarının, ekonomik büyümenin yaratacağı refahı, toplumun tüm kesimlerine yaymak olduğunun altını çizdi. 

Peki Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, TOKİ eliyle hayata geçirilecek olan Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut projesi ile ilgili neler dedi? İşte Bakan Nebati'nin o açıklamaları...
Geri Dön