Bakırköy City'de son daireler 24 ay 0 faizle!

Bakırköy City'de son daireler 24 ay 0 faizle! Bakırköy City'de son daireler 24 ay 0 faizle!

Firma: Beyaz İnşaat

Proje: Bakırköy City

Bakırköy City'de son daireler için 24 ay 0 faiz fırsatı ve kişiye özel ödeme imkanı sunuluyor. Ayrıca anlaşmalı bankalarla düşük faizli kredi imkanları ile de ev sahibi olunabiliyor..İki etapta 5 katlı 5 blok ve 9 katlı 5 blok halinde yükselen Bakırköy City'de son daireler için 24 ay 0 faiz fırsatı sunuluyor. Projede anlaşmalı bankalarla düşük faizli kredi imkanları ve kişiye özel ödeme imkanından yararlanarak ev sahibi olunabiliyor.

5 bin metrekarelik yeşil alana sahip Bakırköy City projesinin ilk etabında 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri, 2. etapta ise geniş aileler için 4+1 ve 6+1 dublex daire seçenekleri de sunuluyor.

20 bin metrekarelik geniş alana kurulan Bakırköy City'de yeşil alana veya geniş deniz manzarasına hakim daireler yer alıyor. Yaşamın 3 ay sonra başlayacağı projede 7/24 güvenlik hizmeti de sunuluyor. 

Beyaz İnşaat tarafından hayata geçirilen Bakırköy City'de yüzde 25 peşinde 24 ay 0 faizle şirket bünyesinde vadelendirme yapılıyor. 

Projelerin ortak alanları arasında yüzme havuzları, görsel şelaleler, fitness salonları, kapalı otoparklar, yürüyüş parkurları, saunalar, türk hamamları bulunuyor.


Bakırköy City iletişim
Adres: Kartaltepe Mahallesi, Koşuyolu Caddesi, Bakırköy/İstanbul


Telefon: 0212 542 41 11 
Web: http://www.bakirkoycity.com.tr


projeye sor