17 / 08 / 2022

Balance Güneşli'de yüzde 10 KDV indirimi fırsatı!

Balance Güneşli'de yüzde 10 KDV indirimi fırsatı!

Balance Güneşli'de ulusal ve uluslararası markalar yerini alırken kiralamalar ve yüzde 10 KDV fırsatıyla satışlar devam ediyor..Ulusal ve uluslararası birçok markanın yer aldığı Balance Güneşli'de kiralamalar ve yüzde 10 KDV avantajıyla satışlar devam ediyor. Tamamlanan kaliteli, prestijli ve her geçen gün değerlenen bir projenin tüm avantajları yatırımcılarına sunuluyor.

Farklı metrekarelerde kiralık yüzde 10 KDV indirimiyle satılık ofis seçeneklerinin sunulduğu A plus ofis projesi kalitesinde hayata geçirilen Balance Güneşli'de fırsatı kaçırmak istemeyenleri satış ofisine bekliyor.

Balance Güneşli de yüzde 10 KDV indirimi fırsatı!

Balance Güneşli, kurumların farklı ihtiyaçlarına göre plaza ofis, cadde ofis, loft ofis, stüdyo ofis ve ticari birimlerden oluşuyor.

Dikey blokta yer alan plaza, loft ve stüdyo ofisler plaza kültürünün avantajlarıyla, çalışanlara yüksek kaliteli profesyonel yaşam standartları sunuyor. Prestij ve güvenlik, projeye ilk adımı atar atmaz tüm şirketlerin misafirlerinin karşılandığı şık bir resepsiyon ile başlıyor. Misafirlerinizi ister katınızda, isterseniz resepsiyonun yer aldığı katta konforlu ve şık dizayn edilen bekleme alanında ağırlayabiliyorsunuz. İç dekorasyonları tamamlanmış. 51 ile 137 metrekare arasında ki stüdyo ofisler ile 104 ile 212 metrekare arasında değişen loft ofisler küçük ölçekli firmalara hizmet vermek üzere hemen taşınmaya hazırlar. 160 -1500 metrekare büyüklüğünde ve ihtiyaç duyulduğunda birleştirilebilen plaza ofisler ise firmaların kendi dekorasyonlarını yapabilmeleri için tüm alt yapıları hazır durumda olarak Balance Güneşli’nin dikey blokta bulunan ofis alternatifleri arasındalar.

Balance Güneşli de yüzde 10 KDV indirimi fırsatı!

Ofis alanlarının daha efektif kullanılabilmesi için belirli katlarda, günlük ve saatlik rezerve edilebilen projeksiyon, televizyon, internet ve diğer teknolojik çözümlerin sunulduğu toplantı odaları yer alıyor.

Tüm kullanıcıların hizmetine açık olan toplantı odaları, iş yoğunluğu olan firmalar için özel bir alternatif oluştururken daha küçük metrekareli ofislerin de daha geniş çalışma alanları yaratmasına olanak tanıyor. Her katta farklı metrekarelerde bulunan kat bahçeleri ise kısa molalarda çalışanlara bahçe konforunda sosyalleşme alanı yaratıyor.  Projede ayrıca öğle yemekleri için tüm şirketlerin ortak kullanabileceği bir yemekhane alternatifi de bulunuyor. Güvenliğin esas olduğu projede, merkezi havalandırma-ısıtma ve güvenlik sistemleri,  ses yalıtımı, tablet ve telefonlar ile loft ve stüdyo ofislerin dışarıdan kontrolünü sağlayan akıllı otomasyon sistemleri gibi teknolojik birçok donanıma sahip. 

Balance Güneşli de yüzde 10 KDV indirimi fırsatı!

Balance Güneşli, E-5, TEM ve sahil yollarını birbirine bağlayan eşsiz konumuyla, değerli yatırımların buluştuğu Basın Ekspres yolu üzerinde inşa ediliyor. Şehrin her noktasından kolay ve hızlı ulaşım imkanı sağlayan proje, yakın çevrede inşaatı süren metro hatlarının yanı sıra, metrobüs durakları, Atatürk Havalimanı, 3. havalimanı bağlantı yolu, İstoç, Masko, CNR, Bakırköy İDO, Ataköy Marina gibi önemli merkezlere yakınlığı ile dikkat çekiyor. 

Balance Güneşli de yüzde 10 KDV indirimi fırsatı!

Web: www.balancegunesli.com.tr