Balıkesir Sarıkız Meydanı'nın inşaatı tamamlanıyor!

Balıkesir Sarıkız Meydanı'nın inşaatı tamamlanıyor!Kentteki çalışmalarına son sürat devam eden Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Sarıkız Meydanı'nın inşaatını tamamlıyor.


 

Yapımı Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Daire Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen Akçay Sarıkız Meydanı ve kordon düzenlemesi tamamlanıyor.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'nde yer alan habere göre, Ramazan Bayramı dolayısıyla tatile gelecek vatandaşların bu meydandan faydalanabilmesi konusunda hassas davrandıklarını söyleyen Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, çalışmaları yerinde denetledi.

Koordinatör Daire Başkanı Fatih Aka’nın da hazır bulunduğu incelemelerde çalışmalar hakkında detaylı bilgiler alan Başkan Kafaoğlu konuyla ilgili olarak, “Ramazan Bayramı dolayısıyla körfez bölgemize yoğun talep olacağını biliyoruz. Sahil bandımızı güzelleştirmek ve daha kullanışlı hale getirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Güre, Akçay, Altınoluk, Zeytinli plajlarımızın temizlik işlemleri Çevre Kontrol Daire Başkanlığı tarafından gerçekleştirildi ve tatil sezonuna hazır hale getirildi. Anlık olarak çalışmaları da devam ediyor. İstiyoruz ki, Akçay Sarıkız Meydanını bayrama kadar yetiştirelim ve halkımızın hizmetine sunalım. Görüyoruz ki, çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Biz de çalışmaları yakından takip ediyoruz” dedi.