28 / 03 / 2023

Bankalarda son dakika depremi! Kimse beklemiyordu! Hemen bakın! Ziraat, Garanti, Halkbank, ING peş peşe açıkladı! 

Bankalarda son dakika depremi! Kimse beklemiyordu! Hemen bakın! Ziraat, Garanti, Halkbank, ING peş peşe açıkladı! 

İhtiyaç, konut ve taşıt kredi faiz oranlarında son dakika depremi yaşandı. İşte 10 Eylül 2022 Halkbank, Vakıfbank, Ziraat, Garanti, HSBC, Denizbank, ING, QNB Finansbank, İş bankası ve TEB ihtiyaç, konut ve taşıt kredi faiz oranları…İhtiyaç, konut ve taşıt kredi faiz oranlarında son dakika depremi yaşandı. Resmi internet sitelerinde açıklandı. Vatandaşlar, banka banka faiz oranlarını merak ediyor. Halkbank, Vakıfbank, Ziraat, Garanti, Denizbank, ING, QNB Finansbank, HSBC, İş bankası ve TEB; ihtiyaç, konut ve taşıt kredi faiz oranları açıklandı.

İşte 10 Eylül 2022 Halkbank, Vakıfbank, Ziraat, Garanti, HSBC, Denizbank, ING, QNB Finansbank, İş bankası ve TEB ihtiyaç, konut ve taşıt kredi faiz oranları…
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön