Batı Mahal, CNR Expo Emlak Fuarı'na katılacak!

Batı Mahal, CNR Expo Emlak Fuarı'na katılacak!

Yalçınlar Group, Türkiye'nin en seçkin villa projeleri arasında bulunan Batı Mahal vilalarıyla CNR Expo Emlak Fuarı'nda yabancı gayrimenkul yatırımcılarıyla buluşmaya hazırlanıyor.


Büyükçekmece Göl Vadisi'nde villa standartlarını yeniden tanımlayan Batı Mahal projesini hayata geçiren Yalçınlar Group, 4-8 Kasım 2015 tarihleri arasında düzenlenen CNR Expo Emlak Fuarı 4'üncü Hall 4-D08 numaralı standında, Batı Mahal villalarını Ortadoğu ve Körfez ülkeleri başta olmak üzere uluslararası yatırımcılarla buluşturacak.   


Körfez yatırımcılarının tercihi

Yalçınlar Group Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yalçın, Büyükçekmece'de 40 milyon dolar yatırımla gerçekleştirdikleri GölMahal Villaları'nın Körfez ülkeleri başta olmak üzere uluslararası yatırımcılardan gördüğü büyük ilginin ardından, aynı bölgede ve özel bir lokasyonda 90 milyon dolar yatırımla Batı Mahal projesini hayata geçirdiklerini ifade ediyor. Yalçın, yatırımcı talepleri doğrultusunda tasarladıkları 150 seçkin villanın net büyüklerinin 351 m2, 386 m2 ve 454 m2 olmak üzere üç tipte olduğunu, bahçe büyüklüklerinin ise 1.700 ila 3.500 m2 arasında değiştiğini belirtiyor.


Gölmahal villalarının satışlarının yüzde 40'ını yabancı yatırımcılara yaptıklarını, 2015 CNR Expo Emlak Fuarı'nda tanıtımı yapacakları Batı Mahal villalarının ise halihazırda yüzde 10'unu yabancı yatırımcılar tarafından satın alındığını kaydeden Yalçın, uluslararası emlak fuarlarında Türk gayrimenkul sektörü firmalarının en çok ilgi gören firmaların başında geldiğini kaydediyor. 


Yalçın, 150 lüks villadan oluşan Batı Mahal projesinde satışı henüz gerçekleşmemiş 70 villa kaldığını, fuara da katılacak uluslararası gayrimenkul yatırımcılarıyla görüşmelerinin sürdüğünü de sözlerine ekliyor. 


Web: http://www.batimahal.com/