Batıkent Akkent Twins Trade satışa çıktı!

Batıkent Akkent Twins Trade satışa çıktı!

Firma: Ünal Akpınar İnşaat

Proje: Akkent Twins Trade


Ünal Akpınar İnşaat, Batıkent’te hayata geçirdiği Akkent Twins Trade projesi 1+1 dairelerin ve dükkan satışlarının başladığını müjdeledi. Projede, 300 adet 1+1 daire seçeneği ve 110 adet çarşı dükkanı bulunuyor.


Ankaralılardan ve çevre illerden gelen yatırımcılardan yoğun ilgi gören Akkent konutlarının 1+1 seçenekli daireleri ve çarşı dükkanlarının bulunduğu  Akkent Twins Trade  projesinin satışı başladı. Projede, 300 adet 1+1 daire seçeneği ve 110 adet çarşı dükkanı bulunuyor. Bölgesinde yapılabilecek son ticari kompleks olma özelliğini taşıyan Akkent Twins Trade dükkanları, değişik büyüklüklerde dışa dönük (cadde cepheli) olarak tasarlanmış. Proje; cafe, market, restoran, eczane, beyaz eşya mağazası, eğlence alanları, banka, spor salonu, bay bayan kuaför vb. alışveriş ve aktivite alanlarının yer alacağı bölgesinin  ilk ve tek ticaret merkezi olarak hayata geçiyor. Metro durağına 2 km mesafede kalan proje ana ulaşım aksı üzerinde bulunmak. Açık ve kapalı otoparkı bulunan projenin,  12.500 m2’si ticari alan ve 20.000 m2’si home ofis alanı olarak ayrılmış.


Ünal Akpınar A.Ş Gayrimenkul Koordinatörü Haluk Aktüre, 1+1 konut yatırımları için; ’’ Bir konut yaşamak için alınsa da yatırım aracı olarak da görülüyor.  Bu nedenle konutun ileride satılması durumuna karşı değer kazanmasına önem veriliyor. Hatta kiraya verilme durumunda ise ne kadar gelir getireceği de hesaba katılıyor. İşte bu nedenlerle tüketici özellikle 1+1 dairelere yöneliyor. Konut projelerinde en çok bu daire tipleri ilgi görüyor ve daha çabuk satılıyor. Çünkü bu tip dairelere yatırım yapmanın bazı avantajları bulunuyor. 1+1 dairelere yatırım yapmanın en önemli avantajı kısa sürede verilen parayı geri kazandırması. Yani bu tip daireler kiraya verildiğinde satın alma bedelini kısa sürede karşılayabiliyor. Bu nedenle 1+1 daireler uzun vadede konut sektöründe önemli bir yatırım aracı olarak talep görmeye devam ediyor.1+1 daireler, konut olarak tercih edildiği gibi home-ofis olarak da kullanılmakta. Metrekaresi büyük olan daire tiplerine göre daha hızlı kiraya verilebiliyor. Alanı büyük olan konut tiplerine göre çok daha az aidat (metrekareye göre aidat hesaplanan durumlarda) çok daha az enerji tüketimi gibi düşük giderlere sahip olması nedeniyle ekonomik bir yaşam sunuyor. ‘’dedi.Web: http://www.akpinargroup.com.tr/Haber Habertürk'te şöyle yer aldı;

Ünal Akpınar İnşaat'ın  Ankara  Batıkent'te hayata geçirdiği Akkent Twins Trade projesi satışa çıktı.  2 bin 500 metrekarenin ticari alanlara, 20 bin metrekarenin ise home ofis alanına ayrıldığı projede, 300 adet 1 + 1 daire ve 110 adet çarşı dükkaânı bulunuyor. 


1+1'E İLGİ YOĞUN

Ünal Akpınar AŞ Gayrimenkul Koordinatörü Haluk Aktüre, yaşamak için alınsa da konutların aynı zamanda yatırım aracı olarak görüldüğünü, tüketicilerin bu nedenle 1 + 1 dairelere yöneldiğini söyledi. Aktüre projenin Ankara ve çevresinden ilgi gördüğünü belirtti.

Habertürk


projeye sor