16 / 08 / 2022

Baumit ısı yalıtım sistemleri maksimum koruma sağlıyor!

Baumit ısı yalıtım sistemleri maksimum koruma sağlıyor!

Dış cephe ısı yalıtım sistemleri alanının köklü markası Baumit, her mevsim konforlu mekân iklimi sağlayan sistemleri ile konuttan işyerine, okuldan hastaneye farklı kullanım alanlarında maksimum koruma sağlıyor...Baumit’in geliştirdiği open® Isı Yalıtım Sistemi, duvarların nefes almasını sağlayan yapısı sayesinde konut iklimini optimize ederek kışın konforlu bir sıcaklık, yazın ise ferah bir serinlik elde ediyor.


Konforlu bir konut sıcaklığı 19-22 ºC iken, nem oranının da %40-60 aralığında olması gerekir. open® Isı Yalıtım Sistemi, difüzyona açık olma özelliği ile oda içerisindeki hava neminin optimum seviyede kalmasına yardımcı oluyor. Yine bu özelliği sayesinde su buharı oluşmasını engelleyerek duvarlarda terleme olmasının önüne geçiyor.


Eşsiz sağlamlığı ile yıllarca güvenli bir kullanım sunan Baumit open® Isı Yalıtım Sistemi, nano teknolojisi ile de konutunuzun dış cephesinin uzun süre temizliğini ve güzelliğini muhafaza ediyor. Sistem içerisinde sunulan Baumit NanoporTop Islak Kaplama, binanın yüzeyini her türlü kirlenmeye karşı koruyor. Dış yüzeyin kendi kendisini temizlemesini sağlayarak yosun ve mantarların oluşmasını engelliyor; böylece binanın cephesinin iki kat daha uzun süre temiz görünmesini garantiliyor.


Baumit Isı Yalıtım Sistemleri, 365 gün konforlu ve sağlıklı bir mekanda yaşamanızı sağlarken, enerji maliyetinizden de %50’den fazla tasarruf ettiriyor.


www.baumit.com.tr

0 216 680 34 00