Bayramoğlu sahilleri genişletme çalışmaları Temmuz'da tamamlanacak!

 Bayramoğlu sahilleri genişletme çalışmaları Temmuz'da tamamlanacak! Bayramoğlu sahilleri genişletme çalışmaları Temmuz'da tamamlanacak!

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu .Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacakla birlikte Bayramoğlu sahillerinde devam eden çalışmaları yerinde incelerken plaj genişletme çalışmalarının yaz aylarına kadar tamamlanacağını müjdeledi.
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacakla birlikte Bayramoğlu sahillerinde devam eden çalışmaları yerinde incelerken plaj genişletme çalışmalarının yaz aylarına kadar tamamlanacağını müjdeledi. Geçtiğimiz yıl Bayramoğlu'nda hizmete açılan plajlara olan aşın talep dolayısıyla bu yıl plajları genişletme çalışmalarına başlayan ekipler, Bayramoğlu sahilde işgal edilen alanlann boşaltılmasının ardından, mevcutta yaklaşık 3 kilometre olan halk plajları genişletilecek. Yetkililere yaz aylarına kadar sahillerdeki çalışmalann tamamlanması talimatını veren Başkan Karaosmanoğlu, çalışmalann tamamlanmasıyla birlikte sahillerde yürüyüş yolları, oturma gruplan ve plajlarda soyunma kabinlerinin yer alacağını ifade ederek, yaz aylarında geçen yıl olduğu gibi bu yıl da vatandaşlarla hep birlikte denize girecekleri müjdesini verdi. Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ise Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'y'e birlikte yürütülen çalışmalarda önemli mesafe katetildiğini ifade ederek. Danca'da denizlerin artık günübirlik turistlerin uğrak yeri olduğuna dikkat çekti. Geçtiğimiz yıllarda arıtma tesisinin devreye girmesiyle birlikte denizlerin temizlendiğini. evsel ve sanayi atıklarının artık denize bırakılmadığını ifade eden Başkan Karabacak, "Bayramoğlu Mahallesindeki altyapı, üstyapı ve doğalgaz çalışmalarının da büyük oranda tamamlanmasıyla birlikte Bayramoğlu sahillerimiz bölgenin cazibe merkezi haline geldi.Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın ibrahim Karaosmanoğlu'na ilçemize yaptığı hizmetlerden dolayı ilçe halkımız adına teşekkür ediyorum" diyerek Danca'nın yaz aylarında gözde merkezlerden birisi olacağını ifade etti


İstanbul Gazetesi