Beşel Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Beşel Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Beşel Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Beşel Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Osman Eroğlu, Selahattin Yiğit, Abdullah Topgül, Nazif Yıldırım ve Sadullah Ata ortaklığında 200 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.Beşel Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!


Beşel Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 200 bin TL sermaye ile bugün Osman Eroğlu, Selahattin Yiğit, Abdullah Topgül, Nazif Yıldırım ve Sadullah Ata ortaklığında kuruldu. 


Beşel Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; 1- Her türlü insaat taahhüt isleri; konut, isyeri, ticarethane insaatları yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya baskalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karsılıgı binalar yapmak. 2- Yurt içinde ve yurt dısında her türlü resmi ve özel sektöre ait insaat taahhüt ve montaj isleri yapmak ve müstakil konut, is hanları fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri insa etmek ve kiraya vermek.ve aa sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.Beşel Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi adres; MEHMET NESİH ÖZMEN MAH.LADİN SOK.NO.2/1 GÜNGÖREN