Beylikdüzü Kale Kent ödeme koşulları!

Beylikdüzü Kale Kent ödeme koşulları! Beylikdüzü Kale Kent ödeme koşulları!

Firma: Gül İnşaat-Liv Yapı

Proje: Kalekent

Toplam arsa alanı 100 bin metrekare olarak belirlenen Beylikdüzü Kale Kent ödeme koşulları kapsamında peşinde yüzde 10 indirim uygulanıyor. Proje 33 blok halinde inşa ediliyor.


Beylikdüzü Kale Kent ödeme koşulları kapsamında fırsatlar devam ediyor. Daire fiyatları 280 bin TL'den başlangıç gösteren projede 1.471 adet konut bulunuyor. 


Kale Kent Evleri İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü'nde hayata geçiriliyor. Projede teslimlerin ilk etapta Aralık 2015, ikinci etapta ise Aralık 2016 tarihinde gerçekleşmesi öngörülüyor. 


Kale Kent Rezidans'ta 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daireler yer alıyor. Proje 100 bin metrekarelik arsa üzerinde yükseliyor. 


Gül İnşaat Liv Yapı ve 3S Kale imzası ile yükselen Kale Kent Beylikdüzü Konutları'nın satışları devam ediyor. Proje 33 bloktan meydana geliyor. 


Liv Yapı Kale Kent'in sosyal alanları; açık ve kapalı yüzme havuzları, yürüyüş ve bisiklet parkurları, su oyunları, su basamakları, fitness center, seyir terasları, Türk hamamı, sauna, tenis kortu, yapay adalardan oluşuyor. 


Beylikdüzü Kale Kent ödeme koşulları!

Yüzde 25 peşinatta, kalan bedel için banka kredisi kullanılabilen Kale Kent Beylikdüzü'nde yüzde 50 peşinatta ise 48 ay vade farksız taksit imkanı sağlanıyor. Projede peşinde ise yüzde 10 indirim yapılıyor. 


Kale Kent Beylikdüzü adres: Adnan Kahveci Mah. Anadolu Cad. No: 22,Beylikdüzü/İstanbul


Kale Kent iletişim

Telefon: 444 38 07   

Web: http://www.kalekent.com.tr/

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor