Beylikdüzü Viraİstanbul fiyat listesi!

Beylikdüzü Viraİstanbul fiyat listesi!


Firma: Gül Proje

Proje: Vira İstanbul


Beylikdüzü Viraİstanbul fiyat listesi daire seçeneklerine göre değişiyor. Toplam arsa alanı 92 bin metrekare olarak belirlenen proje 17 blok halinde inşa ediliyor.


Viraİstanbul Konutları'nın 2018 yılının Aralık ayında teslim edilmesi öngörülüyor. Projede yüzde 25 peşinatta, kalan daire bedeli için 120 ay vade uygulanıyor. 


Beylikdüzü Viraİstanbul fiyat listesi dairelerin cephe ve alanlarına bağlı olarak farklılık gösteriyor.  Gül Proje  tarafından hayata geçirilen projede 1.156 konut ve 39 cadde mağazası bulunuyor. 


Viraİstanbul Residence'de konutların büyüklükleri mininum 50, maksimum 200 metrekare şeklinde tasarlandı. İstanbul Beylikdüzü Kavaklı'da yükselen proje 92 bin metrekarelik arsa alanı üzerine yayılıyor. 


Kavaklı Viraİstanbul'da 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler yer alıyor. Kavaklı sahile 3 dakika, E-5'e 2 dakikalık mesafede olan proje 630 milyon TL yatırım bedeline sahip. 


Beylikdüzü Viraİstanbul fiyat listesi!

14, 7 ve 4 katlı 17 bloktan meydana gelen Viraİstanbul Kavaklı Evleri fiyatları metrekare bazında 3 bin 100 TL'den başlıyor. Projede dinlenme alanları, spor alanları, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, kapalı otopark, yürüyüş yolları gibi ortak yaşam alanlarına yer veriliyor. 


Kavaklı Viraİstanbul Rezidans iletişim

Telefon: 444 94 85 

Web: http://viraistanbul.com.tr/

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor